Wpis z mikrobloga

@KisielBB: No tak, mogłem się spodziewać, że niebieski. Jakbym Wam nie zerował tych gymów regularnie to byście już mieli 10 level w każdym na Wielkiej Wyspie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@boa_dupczyciel: chodzi mi o czas. 4-6 gymów z przeciwnych teamów mogę zając w jakieś 30-40 minut (przemieszczając się na piechotę) a podbijanie jednego poziomu w niebieskim gymie to są przynajmniej 3 walki (bardzo optymistyczna wersja :D) z leczeniem i ożywianiem pokemonów w międzyczasie
@boa_dupczyciel: może masz rację; szkoda mi trochę czasu na to, a jakimiś pokemonami-zabijakami też nie mogę się pochwalić.
Tylko czy jak podbiję gyma z levelu 3 do levelu 10 (trochę abstrakcja) to czy inni niebiescy gracze na czas się dorzucą? Dodam, że zazwyczaj gram sam
Tylko czy jak podbiję gyma z levelu 3 do levelu 10 (trochę abstrakcja) to czy inni niebiescy gracze na czas się dorzucą?


@KisielBB: tak

ale nie chodzi mi o bicie z 3 do 10 levelu. to ma w zasadzie sens tylko na bubblestracie. lvl 3 bym na twoim miejscu osrał jak jesteś sam - interesuj się tymi >5 lvl a jak takich nie ma to zgadaj się na fejsie z 2
@KisielBB: >5 lvl nie bubblestratem. teraz z nową aktualizacją dobierasz 6 pokemonów (najmocniejszy musi być słabszy niż najsłabszy na gymie) tak, aby mieć dobre zgranie typów np. prąd na gyaradosa, wode na ogień itp i bijesz. unikaj chargów. w 3 minuty wbijesz 3000 prestiżu. ewentualnie jak pierwszy pokemon ma dużo słabsze CP niż pozostałe na gymie np. 1000 cp a reszta 2000 cp to bierzesz ekipę od siebie 1 pokemona dobrego
@boa_dupczyciel: 120k dustu;
Obydwa Slowbro to Water Gun + Psychic
Poliwrath ma Mud Shot i Ice Punch -.-
Exeggutor to Zen Headbutt i Seed Bomb - od czasu jego ewolucji nie spotkałem na dziko Exeggcute'a; a do trawiastych mam chyba pecha bo jeszcze nie trafiłem Solar Beama

z takich które się nie załapały to: Poliwrath 1352 CP z Bubble i Submission i 53% IV i Snorlax 1350 CP z Lickiem i
@boa_dupczyciel: Dopiero od niedawna oszczędzam dust. Wcześniej nie mogłem się powstrzymać i wydawałem na różne "średniaki". Najwięcej pewnie na tego lepszego Slowbro, Gyaradosa, tego lepszego Golducka, na 3 roślinne też jakąś część wydałem i na dwa Nido. Nic ciekawego mi nie czeka na ewolucje, oprócz Slowpoke 804 CP i poszukuję dobrego Jigglypuffa, Clefairy i Eevee, bo ze wcześniejszych procentowo dobrych wyleciał mi Flareon i Jolteon :<