Wpis z mikrobloga

Zaraz mnie coś trafi. Sprzedalem samochód w sobotę, chciałem zrezygnować z ubezpieczenia w poniedziałek, które opłacam miesięcznie. Jestem gotów zapłacić cancellation fee £50 a oni mi gadają łączny cancellation fee jest £280. Nikt nie czemu laska mówi, że do mnie oddzwonią. Dzwoni teraz mówi że cancellation fee 300 na dziś a miało być z datą z poniedziałku a jest z dzisiejszą. Kwota 300 bo jest otwarty claim. Chodzi o wypadek który miałem 30 lipca. Nie rozumiem za co placilen składkę na początku 45£ / mc po wypadku zamieniłem samochodów bo tamten skasowałem podwyższyli mi składkę na 60£ rezygnuje z ubezpieczenia to płacę za karę 50£ cancellation fee a oni jeszcze sobie doliczyli 250£ za wypadek. W poniedziałek była kwota 230£+50£ dziś jest 250+50 to mówię że z dnia sprzedaży może czyli sobota to gość mówi 247+50. Ciśnienie mi podnieśli tylko. Ktoś się orientuje w temacie? Idzie jakoś z nimi walczyć? 300£za rezygnację z ubezpieczenia złodzieje. #uk #unaswuk #emigracja #pytanie #ubezpieczenia #insurance
  • 19
@nocna_zmiana: idź do Citizen Bureau Advice. Ubezpieczalnie samochodów to pijawki. We mnie uderzyła kobita, zgłosiłem do ubezpieczalni (niestety nie zaznaczyłem, że nie chce robić zgłoszenia i tylko ich informuje o fakcie - taki jest wymóg że tak czy siak musisz ich poinformować o zdarzeniu) po czym dogadałem sie z nią i zapłaciła mi za wszystkie szkody. Dzwonię do ubezpieczalni powiedziec co i jak a oni że ok. Gdy przyszło do odnowienia
@nocna_zmiana: po to masz ubezpieczenie zeby wypłacali odszkodowanie. CBA sie z nimi skontaktuje, jesli oczywiscie bedzie twoja racja, i wyjaśni sprawe. Jesli nadal ubezpieczalnia bedzie grała w ch..a to sprawe przejmie prawnik CBA. Oczywiscie nic za to nie płacisz. Poczytaj polisę i sprawdz co jak miales claim i rezygnujesz z umowy. Rożnie to moze byc w umówię zapisane, co nie znaczy że jest legalne wszystko, tak ja ci napisałem to są
@patrol798: Heh biednemu to zawsze wiatr w oczy, nóż w plecy, #!$%@? w dupę i kanapka masłem do ziemii ( ͡° ʖ̯ ͡°) wracam do Polski na stałe jutro tyle dobrego ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeździjcie ostrożnie. Dziękuję za Wasze odpowiedzi. Pzdr