Wpis z mikrobloga

Właśnie dzwonili do mnie z #aliorsync czy tam #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank.
Dzwoni facet i mowi, ze mam zadłużenie na koncie z powodu używania karty. Na konto nie logowałem sie z półtora roku a ostatnia kartę na koncie miałem ważna do kwietnia zeszłego roku, od tego czasu nowszej nie miałem.
Dzwonię na infolinie.
Podaj pesel, numer telefonu, numer dowodu, numer buta, numer fiuta.
Czy posiada pan konto walutowe?
- nie pamietam niestety, Ponieważ nie logowałem sie bardzo długo i nie korzystam z tego konta wcale.
+ proszę o jednoznaczna odpowiedz
- nie pamietam
+ to nie jest jednoznaczna odpowiedz, zapraszam do oddziału banku

Nosz #!$%@?, zaczyna sie przeprawa
  • 11
@ZmutowanaFrytkownica: w moim banku, kartę musze aktywować na stronie. Hitem jest to, cenie tej karty nigdy nie dostałem, no ale cóż. Podejrzewam, ze będzie z tego niezła gownoburza w najbliższym czasie i spory ślad na wizerunku firmy. Jeden oddział a ludzi cała masa w tej samej sprawie. Informują po kilkunastu miesiącach o sytuacji masowo.
@FELIX90: możliwe, że pomyliło mi się z aktywacją karty w deutsche bank. Ogólnie w mbanku kiedy zdezaktywowałem kartę to nowej nie przysłali i od kilku lat nie mam naliczanych opłat, a z konta korzystam ze dwa razy w roku. Trzeba czytać te cholerne regulaminy, bo #!$%@? wie co oni tam napisali. Zapewne dostaniesz odpowiedź, że "tak było w regulaminie, który pan podpisywał" i nic nie zrobisz ( ͡° ʖ̯
@ZmutowanaFrytkownica: poszedłem zapłacić i zamknąć ten syf, bo nie będę sie szarpać za 80 złotych. W regulaminie miałem dołączone zestawienie kosztów prowadzenia konta a o zmianie warunków zostałem powiadomiony mailowo kiedystam