Wpis z mikrobloga

Witam mirków mam dwa pytania, może ktoś będzie mógł mi na nie odpowiedzieć.

Pierwsze może glupie morze mondre nie wiem. Chce przez kinguin kupić sobie csgo i zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy:
csgo EU steam cd key
a csgo World wide steam cd key, który jest de facto trochę tańszy.

Ma to jakieś znaczenie czy EU czy World wide? Brać ten tańszy czy będzie mnie łączyło przez jakieś serwery na Alasce? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I druga kwestia, znajomemu podczas gry w csgo rozłącza chyba steam. Wygląda to tak że co kilka rund łapie on jakby lag na kilkanaście sekund a potem wyskakuje że połączenie steam zostało utracone czy coś w tym stylu i musi od nowa włączać grę, a u mnie w tym czasie wyskakuje na liście znajomych że jest offline po czym znowu że jest on w grze. Na pewno nie jest to wina internetu.

Znalazłem informację że u niektórych pomogło usunięcie z katalogu steam plików z końcówką .blob . Macie jeszcze jakieś inne pomysły bo u znajomego to nie pomogło?

#csgo #steam
  • 5
@papaja2137 Tak jak mówiłem nie sądzę że jest to wina internetu/modemu ale jak nie uda się rozwiązać problemu to i to się sprawdzi

@korea Nie wiem może i lepiej. Na kinguinie znalazłem tanio a że jestem laikiem to chciałem się dowiedzieć o co chodzi bo nie kupowałem jeszcze gry w ten sposób. Ja to bardziej pamiętam czasy 1.6 i gierek z Cd-Action niż jakieś steamy i kinguiny ( ͡° ʖ̯
@caishen przy rosyjskiej wersji faktycznie widziałem adnotacje ze ma ograniczenie regionalne ale przy tym eu i world nie było nic o ograniczeniu dlatego wolałem zapytać. Czyli darować sobie te wersje z kinguin?