Wpis z mikrobloga

@Alfredox: Miałem ten sam problem. Myślałem, że już jest względnie i wróciłem do treningów. Dzięki temu ze stanu zapalnego, zrobiłem stan przewlekły. Nie popełniaj mojego błędu i wylecz się do końca, najlepiej skonsultuj z fizjoterapeutą, przeżyjesz te 100zł. Serio.
@stanax dzięki za odpowiedź. Mi się wydaje ze mam słaby prostownik i mi siadł jak robiłem barki (zmieniłem ćwiczenie na zolnierskie) jutro idę do fizjoteraputy
@lukolas Głównie już potem regeneracja, rolowanie i rozciąganie. Fizjoterapeuta sprawił, że mogłem się normalnie poruszać bez ograniczeń, ale nie bez bólu całkiem. Po dwóch tygodniach myślałem, że jest ok, ale plecy wytrzymały dwa lekkie treningi. Już też jestem sfrustrowany. Chyba rehabilitacja potrzebna.
@stanax: ja sie juz zastanawiam nad chirurgicznym rozwiązaniem sprawy. Na siłowni rezygnowałem z ćwiczeń obciążających lędźwie (MC,przysiad z dużym obciążeniem). Fizjoterapeuta mnie masuje i ćwiczymy mięśnie. Efekty są ale ból tez nie odpuszcza. Czasami jest tak ze wstaje rano i nie czuje żadnego bólu dopiero po 8h w pracy.