Wpis z mikrobloga

Przyszła kolejna niedziela, kolejna wystawa i kolejne złoto na koncie Zorki!

Wystawa pal licho, fajniej było później. #piesekpremier i #piesekcolin szaleli po wystawie z #zorabull.
Dziekuje bardzo za całą pomoc i super spędzony czas @nama i D. To dzięki wam dojechaliśmy spokojnie, odstresowaliśmy się, zaliczyliśmy maka i park z psami. Jeszcze raz dziękuję za wszystko!

Podsumowanie wystawy:
XXXVIII KWPR - Zabrze(Gliwice)
9.10.2016
CAFE LATTE Świetliste cienie
Kl. pośrednia
Ocena: Doskonała
Lokata 1/II
Sędzia: Roman Żuk
CWC
Zwycięzca klasy
Najlepsza dorosła suka
Opis: 20 mc. pręgowana suka, doskonałe proporcje ciała, ładna sucza głowa, ciemne trójkątne oczy, zgryz prawidłowy nożycowy, szyja śr. długości, wyraziste przedpiersie, grubokoścista, mocne nadgarstki, otwarte palce, doskonała górna i dolna linia, doskonałe kątowanie kończyn, wydajny płynny ruch, dobry wykrok, doskonale przygotowana i zaprezentowana.

Fot. D.

#psy #pies
#zorabull - polecam - użyj tagu jeśli chcesz widzieć więcej, lub wrzuć go na czarną listę jeśli nie chcesz widzieć moich postów.
#bulterier #smiesznykonik #smiesznaswinka #smiesznypiesek
więcej zdjęć na naszym fb: zorix
Pobierz m.....l - Przyszła kolejna niedziela, kolejna wystawa i kolejne złoto na koncie Zorki...
źródło: comment_zZZZyJ9h3tzmg1PjaYVImmEGltYsNwul.jpg
  • 10
@GordonLameman: Opis sie rzeczywiście zgadza, nawet te otwarte palce(ma srednio starte pazury i palce sie rozchodzą szerzej) - a to jest detal! Dość duża, teraz miałam tylko jednego psa, ale np. w katowicach w lutym było nas ponad 13. W samej jednej klasie młodzieży, konkurencja spora. Opis trafny bardzo.
@migdalll: No to fajnie. Moja znajoma prowadziła stronę i wrzucała wszystkie opisy. Fajne to było, bo z ciągu miesiąca pies mógł się całkowicie zmienić wedle opisu.

O to - zbyt młodzieżowy to też miałem.

13 w klasie to nieźle. Ja kiedyś z berneńczykami startowałem, niufek jest malutko. W berneńczykach to na krajowej było nieraz 13 suk w otwartej/pośredniej.
@GordonLameman: u mnie się praktycznie wszystko powtarza, dochodzą pozytywne rzeczy, a odpadł negatywna - brak masy. Właśnie po tych powtarzających się z wystawy na wystawę, opisów od różnych sędziów, wiem że jest na prawdę ok :) Ale też sprawdzam do kogo jade - czytam na necie opinie, i nie chodzi mi o to że do surowego sędziego nie pojadę - pojadę jeśli tylko się zna na psach :D
@nama ma dwa
@migdalll: Nie, nie znamy się osobiście. Ja z berneńczykami to skończyłem jeździć z 6-7 lat temu. Teraz nawet nie znam środowiska. Widzę natomiast, że berniołki się bardzo zmieniły. Są mniej masywne, mają cieńsze łapy i kościec - to dobrze dla ich zdrowia. Moja suka (odeszła 3 lata temu) była mocniejsza niż większość psów dzisiaj. Strasznie kiepska rasa jeśli idzie o zdrowie. Dlatego teraz mam niufinkę i nawet nie tracimy czasu na