Wpis z mikrobloga

#ankieta #gry #film #soundtrack
Co sądzisz o słuchaniu soundtracku z gier lub filmów? Chodzi mi o słuchanie tego tak samo jak innej muzyki, np. na słuchawkach w komunikacji miejskiej.

Co o tym sądzisz?

  • Sam lubię słuchać 63.6% (590)
  • Nie mam nic przeciwko 27.0% (251)
  • No tak średnio bym powiedział 7.1% (66)
  • Durne 2.3% (21)

Oddanych głosów: 928

  • 17
  • Odpowiedz
@Greemote: no pliz, po co dorabiać jakąś ideologię do słuchania czegokolwiek, jak komuś jakieś dźwięki sprawiają przyjemność to niech sobie ich słucha, choćby to były jęki jego siostry podczas masturbacji
  • Odpowiedz
  • 0
Słucham, np. taki soundtrack z Life is Strange idealnie nadaje się do jazdy autobusem ( ),
  • Odpowiedz
@Greemote: W komunikacji miejskiej jest tym bardziej sensowne. Soundtracki maja zapewnić tło, podbić emocje a jednocześnie nie odwracać uwagi i być nienatarczywe. W busie ma się kontemplować przesłanie utworu? Ja wolę mieć "coś" innego niż szum. Tło dźwiękowe.
  • Odpowiedz
@Greemote: chłopie, ja jestem do tego stopnia powalony że w określonych miejscach w mieście jak idę na uczelnię puszczam różne kawałki, np. na rynku we Wrocku leci to z linka niżej.
Tak czy siak, soundtracki z gier i filmów niejednokrotnie są o wiele bardziej warte uwagi niż te wszystkie radiowe kawałki, więc nie ma co marudzić - załączaj TES-a, Wieśka albo G3 i w drogę :D
MorderczyJablecznik - @Greemote: chłopie, ja jestem do tego stopnia powalony że w okr...
  • Odpowiedz
@Greemote: Właściwie to słucham od kilku dobrych lat tylko i wyłącznie muzyki z filmów, gier i chińskich bajek. Nigdy nie pomyslałbym, że to coś dziwnego.
  • Odpowiedz