Wpis z mikrobloga

Witam, ostatnimi czasy wrzucalem swoje typy na tag #bukmacherka i #arczitips, poprzez statystyki i granie mimo wszystko niskimi stawkami podwoilem swoj stan konta 50j do 100j (u mnie jedna jednostka bylo 20zl), kazdy dzien byl na plus, wydaje mi sie to normalnym wynikiem, jako ze moje wczesniejsze typowanie opiewalo na podobnym poziomie,

Wczoraj wspominalem o mojej grupie, kilkanascie osob sie pytalo o nia, a wiec tak, dzisiaj powstanie ta grupa, typy bede wrzucal teraz wylacznie tam.

Typy beda stawkowane wedlug nalezytych norm, nawet jak bedzie slabszy dzien i nie wejdzie polowa, badz nawet wiecej niz polowa typow, to nie wyjdziecie na minus, bede podawal bezpieczniejsze i bardziej ryzykowne wersje typow, bede staral sie uczyc was w miare mozliwosci - co grac, jak grac, na co patrzec, zeby latwiej bylo wam obstawiac rowniez własne typy, nie chce robic grupy wiekszej niz 50 osob, nie potrzebna mi masowka, takze jezeli ktos jest zainteresowany prosze zglosic sie na priv (caly dzien dzisiaj jestem online).

#bukmacherka #arczitips
  • 4
@arcziqu: Liczyłeś do tych statystyk te porady live typu gol Gibraltaru, czy remis Norwegii? Nie żebym chciał Cię atakować, bo za przedmeczowe obstawianie reprezentacji spory szacun, ale mam wrażenie, że czasem te live'y, polską ligę, czy bety na noc ("nie polecam, ale szanse są") wrzucasz trochę na siłę.