Wpis z mikrobloga

@ligus85: a jeszcze lepiej poczekaj chwile na druga wersje avo24 - nawiew od spodu, wiecej miejsca na set i napelnianie boczne... ft podaje ze ok 20 powinien byc, cena bedzie pewnie wyzsza ale na pewno jakies promocje i inne ga pozwola na zakup za rozsadne pieniadze
@Kuba989: Nie kupuj gotowcow tylko wez na poczatek kup kanthala 0.3 mm i wate 100% bawelna. Podpatrz na yt jak to sie robi i sprobuj - to jest proste. Jak ogarniesz to bedziesz mogl kombinowac z innym drutem i tc o ile twoje zasilanie to obsluguje (bo nie pamietam)
@Kuba989: Wiesz, że Twoje zasilanie ma możliwość wgrania z kompa update'ów, które usprawniają działanie i dokładają 15W mocy?
Dodatkowo ja bym raczej szedł w stronę Serpenta mini. Sporo osób chwali Avocado24, sporo też widzi jego wady (m.in. taki sobie smak).
Co do waty, jak mieszkasz w mieście, gdzie mają sklep stacjonarny (np w W-wie), to za 16zł możesz na sklep.muji.com.pl kupić 180płatków tej samej niewybielanej waty (na stronie też możesz, ale
@Kuba989: ja na Twoim miejscu bym popróbował kilku rodzajów po 2-4szt gotowych grzałek (tym bardziej, że komplet grzałek, o które dbasz, przepalasz itd możesz używać kilka miesięcy, wymieniając tylko watę), bo każdy ma swoje preferencje. Ten ma grubą owijkę i będzie miał sporą bezwładność. Ja np tak lubię, ale baterię Ci zeżre w 2-3h.
Tym bardziej, że edym ma rolki prawie wszystkiego niewiele drożej, jak coś wybierzesz, to możesz zawsze dokupić
@Kuba989: Ja niespecjalnie przepadam za avo - słaby dual, głupia (moim zdaniem) budowa, spłaszczony smak. I (nie bijcie proszę) polecam albo aromamizer supreme albo serpent mini.

@aryl: skąd będziesz zamawiał ?
Swoją drogą widzę złe opinie o Avo, przerobiłem bardzo dużo parowników i dla mnie Avocado 24 jeden z lepszych jakie miałem, smak mi bardzo pasuje, jakoś tego spłaszczonego smaku nie czuję.