Wpis z mikrobloga

Zakończyliśmy wypełnianie ankiety i zostały wytypowane dwa terminy, które odpowiadałyby większości .

Pierwszy to poniedziałek 17.10 godzina 21:00 (12/14) w tym przypadku wszystko zależy od decyzji @porucznik_franek (to sprawdzony gracz, na udziale którego zależałoby nam) oraz @miroslaw_suchoklates, którzy musieliby dostosować się do decyzji większości pozostałych uczestników.

Kolejny termin, to zarazem ostatni przewidziany w ankiecie niedziela 23.10, wieczór (ustalimy jeszcze dokładnie godzinę) (12/14) i tutaj dostosować musieliby się @miroslaw_suchoklates i @Trae.

Proszę o określenie się wymienionych kolegów, czy byliby w stanie wygospodarować jednak te 2 godziny czasu w podanych dniach.

@parooow @porucznik_franek: @sowacx: @ider @pacoo: @fordern @Hubertosik: @kendzior333 @Vojtazzz @appylan @gibpotatoe @Trae @miroslaw_suchoklates

#fantasynba
samgold - Zakończyliśmy wypełnianie ankiety i zostały wytypowane dwa terminy, które o...

źródło: comment_Ks8I07Uk1JUZtnEQ3CGr1I1xiRGLG0tu.jpg

Pobierz

pytanie dla pozostałych uczestników:

  • wolałbym poniedziałek 21.10 godz 21 25.0% (1)
  • wolałbym niedzielę 23.10 wieczorem 75.0% (3)

Oddanych głosów: 4

  • 6
  • Odpowiedz
@sam_gold: Nie pracuję na godziny, niejenokrotnie o 21 jestem jeszcze w aucie i niby poniedziałkowe wizyty w terenie zgodnie z grafikiem powinienem zamknąć do 17 (18:30- 19:00 zależnie od ruchu na drogach, byłbym dostępny, ale czasem zdarza się, że coś mi dojebią w ciągu dnia), więc jednak niedziela 23.10, byłaby dla mnie pewniejsza...
  • Odpowiedz