Wpis z mikrobloga

@push3k-pro: Mam jakiegoś zwykłego Philipsa za ok 200 zł kupionego w elektromarkecie i już kilka lat działa bez problemu. Najlepiej nie kupować maszynek super tanich (np. 30 zł) z doświadczenia wiem że nie ma sensu, bo psują się. Lepiej porządna jakaś. Raz wydasz kasę i spokój na kilka lat.
jak się da to na zero


@push3k-pro: U mnie dopiero zakola, więc strzygę się sam na 3 mm. Philips jakiś, niecała stówka, ale gdybym mógł wtedy wydać więcej, to bym dołożył do czegoś klasę lepszego. (Zła nie jest, ale szału nie robi.)
Raz (dawno już) wpadłem na #!$%@? pomysł ostrzyżenia się trymerem, bo skoro brodę się da... Efekt był taki, że musiałem wziąć zwykłą maszynkę, piankę i ogolić się całkiem na
Raz (dawno już) wpadłem na #!$%@? pomysł ostrzyżenia się trymerem, bo skoro brodę się da... Efekt był taki, że musiałem wziąć zwykłą maszynkę, piankę i ogolić się całkiem na łyso. Jakieś tam drobne zacięcie było, ale bez tragedii. Niemniej dobrze nie wyglądałem, bo pała biała.

@Pieseu: Ale dało się? Ja mam znacznie więcej niż zakola i właściwie całą głowę mam opaloną. Jak się da to wykonać bez zacięć to choćby zaraz
Jak się da to wykonać bez zacięć to choćby zaraz bym to zrobił.


@push3k-pro: Pewnie, że się da, tylko oczywiście wcześniej musisz mieć na tyle krótkie włosy, żeby nie zapychały maszynki. W okolicach uszu ostrożniej, ale jak się człowiek goli z głową, to się ogoli, a jak zamyśli, to i pod nosem można się zaciąć.
BTW: Strzygę się sam od jakiegoś roku, więc licząc pi razy drzwi: 12 x 15 zł
Pobierz Pieseu - > Jak się da to wykonać bez zacięć to choćby zaraz bym to zrobił.

@push3k...
źródło: comment_qh6yesJ9lgEYv9LoxbiWZOlyTmJ0nkb6.jpg