Wpis z mikrobloga

@kry24: Pierwszą zasadą inwestowania, niezależnie czy są to eurogąbki, szekle, diamenty, chrupki kukurydziane czy złoto, jest posiadanie własnego zdania i opinii odnośnie tego w co inwestujemy. Nigdy nikim się nie sugeruj. Jak sam bóg ci powie że w coś warto inwestować/spekulować to nie wierz do końca. No chyba że bóg jest insajderem, wtedy kupuj.
@kry24: jest pomocne ale decyzje podejmujesz Ty sam ! W ogóle to polecam przeczytać ksiązke Johna Nosfingera, Psychologia inwestowania tak ze dwa razy, bardzo pomaga i wiele uczy.
@adrix: no to nie zarobiłby dużo :P bo darknet ogłoszono jak dobrze kojarze gdzieś koło poziomu 0,007

@kry24: według mnie dzisiaj albo jutro test 0,01 no i później 0,009 i tutaj będzie rozstrzygnięcie. jest wsparcie na tym poziomie. Pamiętaj że xmr dużo zyskał.

Poziomy z których możesz liczyć na jakieś wybicia ale czy do Twojego poziomu zakupu to nie wiem czy aż tak.

0,0105
0,0100
0,0096
0,0090
0,0076
@kry24: Wystarczy analiza fundamentalna, czyli wyselekcjonowanie tylko tych coinów, które mają rzeczywiście użyteczność i potencjał rozwojowy. Obserwujesz cyklicznie wykres i w przypadku większych spadków (wywołanych np. wystrzałem BTC) kupujesz (ale nie za całość kapitału), w przypadku dalszych spadków dokupujesz kolejne partie. Teraz tylko trzymasz te coiny i tak samo upłynniasz, ale w drugą stronę, czyli gdy powiedzmy masz zysk 30% sprzedajesz 30% kapitału i obserwujesz kurs dalej, gdy zaliczy kolejny wzrost