Wpis z mikrobloga

  • 520
Z najlepszym kumplem mamy zwyczaj, że na urodziny zamiast flaszki, dajemy sobie prezenty wykonane własnoręcznie. Były już personalizowane naklejki na domowe wino, stojak na kierownicę do kompa, czy nawet laurka xD (nie miałem kasy) . W sobotę zbliża się imprezka z okazji jego urodzin, więc postanowiłem przebić technicznie wszystkie dotychczasowe prezenty. Zrobiłem mu multifunkcyjny kask piwny. To nie jest byle jaki kask. Posiada system hydracyjny zapobiegający pienieniu się piwa, system wentylacji (klima) oraz odblask tylny (bezpieczeństwo na drodzę po imprezie) no i oczywiście posiada atest bhp. Chociaż chyba już stracił. Mial odtwarzać mp3, miał też mieć funkcję powiadamiania jego kobiety, kiedy naboje się skończą. Zrezygnowałem z tego jednak ze względu na wysoką wagę zestawu. Nie mogę się doczekać, aż mu to wręczę xD reszta fot w komentach.
#chwalesie #bhp #pokazkask
Krachu - Z najlepszym kumplem mamy zwyczaj, że na urodziny zamiast flaszki, dajemy so...

źródło: comment_bDrnCp2OuPjsapMukb0GhnhfTzXeNTbv.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Krachu: Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że puszki od piwa użyłeś w kasku? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz kask do piwa. Może byś lepiej wykorzystał piwo? #pdk
  • Odpowiedz
via Android
  • 65
@Zydomasoneria kumpel jest łysy xD, ale jak przymierzałem na sobie, to jest spory odstęp między śmigłem a czupryną. Jest to wiatrak od gpu, więc odsysa, a nie wieje prosto na banie
  • Odpowiedz
@Krachu: ej, daj jeszcze takie zacisk na wąż, bo jak ktoś napije się z rurki i wyjmie ją z ryja, to mu całe piwo tą rurką się wyleje (zrobi się tzw. lewar)
  • Odpowiedz