Wpis z mikrobloga

  • 2
Cześć Mireczki :). Potrzebuję pomocy. Wczoraj odebrałem paczkę z opaską #xiaomi #miband 1S, którą kupiłem na #everbuying. Rozpakowalem i chciałem ją sprawdzić, ale zaraz po wyjęciu z pudełka niemiłe zaskoczenie. Kapsułka nie reaguje kompletnie na nic, nie ładuje oraz nie świecą się żadne diody LED. Jest po prostu martwa. Potrzebuję wskazówek jak napisać reklamację o zwrot pieniędzy. Wysyłam na duże piwo osobie, która mogłaby mi pomóc. Płaciłem przez PayPal. Dzięki!

Pozwolę sobie zawołać #aliexpress #banggood #gearbest
  • 18
  • Odpowiedz
@everrr: blokujesz środki w PayPalu i zgłaszasz że nie działa ale nie dawaj, że chcesz robić zwrot bo taniej będzie otrzymać 50% z tego co wydałeś, niż koszty wysyłki do chin. Jak minęły 60 dni to pisz do sklepu i módl się żeby nie chciał cię wyruchać bo wtedy nic już nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@everrr: tu masz link do centrum rozstrzygania sporów https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/webscr?cmd=_complaint-view&nav=0.4. Dajesz zgłoś problem i po problemie.

PayPal zamrozi te środki, sprzedawca dostanie czas na odniesienie się i albo potwierdzi albo ty będziesz musiał dosłać zdjęcia albo filmik i PayPal sami ci zwróci i ściągnie od niego.

Na dole w panelu masz też możliwość zwrotu kosztów przesyłki zwrotnej, ale musisz dowiedzieć się sam jak to działa.
  • Odpowiedz
@Redbull115: Właściwie to już próbowałem tych metod z Youtube. Po podłączeniu do zasilania, słychać tylko piszczenie w kapsułce, ale diody się nie świecą. Całą noc była podłączona i brak reakcji.
  • Odpowiedz
@everrr: napisz do everbuying, mi się popsuł dron, napisałem maila, poprosili o nagranie filmiku i po sprawdzeniu wysłali do mnie nowego drona za free.
  • Odpowiedz
@everrr: Zamówiłem z Gearbest i miałem dokładnie to samo, nie reagowała na nic. Ostatecznie podpiąłem pod komputer i docisnąłem ją w ładowarce, zaskoczyła i działa. Dociśnij i poruszaj w ładowarce może też nie masz styku ;)
  • Odpowiedz
@everrr: Owiń w papier, następnie w folię i na 3 dni do zamrażarki. Później doba na to żeby "odmarzła" i opaska powinna wrócić do życia. A do sklepu możesz napisać, że nie działa, wysłać film jak podłączasz do ładowarki. Najwyżej będziesz miał darmowego mi banda jak po akcji z zamrażarką odżyje. Mój odżył.
  • Odpowiedz
@everrr: Miałem dokładnie ten sam problem wczoraj. Również zamówiłem Mi banda 1s z Gearbest i nie reagował (poza piszczeniem) na nic. Pukałem, stukałem i nic. Później podłączyłem go pod Powerbank. Pomyślałem, że może załapie jeśli kilkukrotnie podłączę i odłączę mu zasilanie. Udało się :D Mi band zaczą się ładować. Po chwili podłączyłem go do komputera jako, że powerbank Xiaomi 10000 odłącza po chwili ładowanie, tak jakby bateria była pełna (ten
  • Odpowiedz