Wpis z mikrobloga

Strasznie zniszczyły mi się plecki w #meizum2 mini. Chciałbym kupić sobie nowe. Teraz pytanie. Czy jeśli na aukcji #aliexpress widać logo to znaczy że są oryginalne? Interesuje mnie konkretnie to: https://pl.aliexpress.com/item/Original-for-Meizu-M2-Mini-Back-Cover-Rear-Battery-Door-Replacement-Spare-Parts-with-Camera-Glass/32525711978.html
Jeśli nie to gdzie znajdę oryginalne?

Druga kwestia. Mogę dostarczyć to do obojętnie jakiego serwisu #gsm i mi to zrobić? Jak oglądam na YT to obawiam się że coś zepsuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ile to może kosztować?

#meizu #telefony
  • 2
@Shirako przy wejściu usb sa dwie śrubki, żaden problem je odkręcić a potem najlepiej stara karta bankomatowa albo paybavk czy cos podważać (najlepiej kostka do gitary) - zestawy na allegro po pare zl sa
@Shirako: Sam proces wymiany nie jest skomplikowany, ale jak nie robiłeś tego nigdy i nie czujesz się na siłach to podejdź do jakiegoś mniejszego serwisu gsm i spytaj serwisanta czy za przysłowiowe 4 piwa by nie wymienił. U mnie nie robimy na częściach klienta, bo różnie bywa z ich jakością ale pracownicy mają przyzwolenie na dodatkowe prywatne naprawy.
Plecy nie są oryginalne ale to tylko moja opinia.