Wpis z mikrobloga

Cześć!

Zwracam się z prośbą o pomoc. Szukam niedrogiej drukarki (najlepiej używanej), która pozwoli na jak najtańsze drukowanie. Nie liczy się rozmiar, wiek, wygląd, szybkość druku. I tak trafi pod biurko w akademiku i miesięcznie będzie drukowała +/- 250 stron w czerni.

Przeglądając allegro znalazłem jakieś używane Xeroxy (ok 250 zł), dostępne są do nich tanie toery, można je ewentualnie też zasypywać samemu. Znalazłem też na alledrogo tusze do jakiś Brotherów za 2zł/sztuka, ale niestety nikt nie sprzedaje pasującej do nich drukarki.

Może macie jakieś swoje typy/doświadczenie i polecicie od siebie coś co pozwoli na maksymalnie tanie drukowanie? Z góry dzięki!

#komputery #druk #drukarki #pc
  • 4
@xKretes kolego polecam Ci kupić drukarkę brothera może nawet za te pieniądze starczy Ci na nowke. Czemu.. Temu że opierdzieli każdy rodzaj zamiennika, oczywiście wszystko w granicach rozsądku żeby nie przyszło Ci do głowy rozrabiac atramentu z wodą, ale jest to rodzaj drukarki której nikomu nie szkoda bo są dość tanie dlatego też nikt ich nie oszczędza. Trzeba tylko pamiętać przy takich zamiennikach żeby przedrukowac od czasu do czasu kilka stron co
@xKretes: ostatnio kupiłem brother dcp 500w i jestem bardzo zadowolony. Ten model ma obsługę wi-fi, ale są też tańsze bez sieci. Patrząc na koszty eksploatacyjne druku- oryginalny tusz na ok 5000 stron za ok 25 zł.