Wpis z mikrobloga

@UsmyPasarzerNostromo: Brrrrrrr, w życiu! Tylko miękki bagaż! Zawsze mam bekę z tych GSów wyglądających jak choinki ze środkiem ciężkości gdzieś kilometr za kierowcą... Miękki bagaż, trochę szpeja i do przodu, ma być lekko i niezawodnie. A do tego nie obciążać bezsensownie konstrukcji. No i Jak się wyłożysz z kuframi i połamiesz mocowania to jesteś w dupie, a tu nic Ci się nie stanie. Na tej focie jestem zapakowany na 2 tygdonie
  • Odpowiedz
@tosyu: W sumie brałem to pod uwagę i nie mam tam nic cennego. Ale jak na razie nic takiego mi się nie przydarzyło nigdzie. Ale na przyszły rok chyba zainwestuję w jakiś aluminiowy mały lekki kuferek ale z zamkiem co by można było do niego wrzucić cenne rzeczy w czasie zwiedzania. Chodzenie z tankbagiem jest niewygodne.
  • Odpowiedz
@tosyu: mam podobnie i wkurza mnie noszenie tego wszystkiego GPS/kamera itd.
@UsmyPasarzerNostromo: Praktyczny to jest mały bagaż właśnie taki jak rogal ;) A nie przerośnięte ogromne kufry po 50 litrów :P I potem się ludzie zastanawiają czemu moto im wężykuje. A jak ma nie wężykować jak jest przeciążone i geometria jest z dupy. GS800 oblatywałem i mi się nie podobał. Zawias do śmieci, silnik za słaby. Moto fajne, ale bez
  • Odpowiedz
@UsmyPasarzerNostromo: Jeździłem tą multi. Za wielki kloc, nie szukam drugiego GSa. Szukam czegoś bardziej poręcznego. Multi jest odpowiedzią na KTM1290. Oba wielkie kloce. A ja szukam czegoś mniejszego, 800-100cc bardziej żwawego, 21" przód. Ale minimum 100KM.
  • Odpowiedz
@blubi_su no to pozostaje nowa afryka albo poczekaj jeszcze trochę bo ktm szykuje jakąś 800 adv na 2017. Ja bym dosiadl właśnie taką multi albo ktm 1290. Szybka turystyka to jest to co lubię. Nudny odcinek autostradą myknac a po górach polatać z przyjemnością i komfortem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UsmyPasarzerNostromo: No nie mogę się doczekać co KTM pokaże szczerze mówiąc. Jeszcze parę dni. Szybka turystyka jest fajna, ale odkąd zjechałem z asfaltu to strasznie mnie ciągnie własnie w rejony szutrowe :) Łaki, lasy, bezdroża. Mniam! Ale pozapierdzielać też dalej lubię :D
  • Odpowiedz