Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jaki jest sposób na brak chęci do życia ? Jestem w wieku dojrzewania i nic mi się nie chce..... Zapytałem się lekarza czy to normalne, on odpowiedział, że w moim wieku tak.... Jest jakaś możliwość zmniejszenia tego uczucia ? #psychologia #motywacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moim zdaniem musisz poszukać pasji. Ale nie tak jak wszyscy ,,szukają", a potem hehe no bylem 2 razy na silce, ale to nie da mnie to wróciłem do grania. Albo sie bierzesz za siebie albo nie.musisz się tym czymś zachłysnąć. Dojść do momentu, kiedy nie możesz się doczekać kolejnego razu, kiedy będziesz robił tą rzecz (niekoniecznie sport!), aż motywacją nie będzie pierwotny cel podjęcia działania (w przypadku siłki sylwetka) tylko
  • Odpowiedz
WykopowyEsteta: @v_12 - zacząłem jeździć na rowerze.... + raczej mama mi nie pozwoli.... (jeszcze jestem pod jej opieką prawną)
@SScherzo - nie
@entaroadun - np. ?
@SzefJaszczurek - co oznacza wyjść do ludzi ? 5 dni w tyg. siedzę z 25 osobami w klasie....+ jeżdżę rowerem...
@longfinger1 - jak w wieku 14 lat mogę spróbować pszczelarstwa ? gdzie znajdę osobę, które pokaże mi prawdziwe programowanie ?

Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co do badań, nie musisz mieć zgody rodziców na to, to nie przeszczep. Idziesz do rodzinnego i mówisz, że źle się czujesz i chciałbyś sobie zrobić morfologie i pakiet na tarczyce (TSH, FT4, FT3). Jak nie chcesz iść do rodzinnego, to prywatnie morfologia kosztuje góra 10-15 złotych, pakiet tarczycy z 40 złotych.

Jeżeli faktycznie źle się czujesz, to nie świruj i powiedz rodzicielce, że chciałbyś się przebadać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No tak, gdybyś tylko żył w czasach, kiedy byłaby taka platforma, dzieki której mógłbyś się dokształcać na każdej płaszczyźnie, uczyć się za darmo języków, albo szukać przez nią szkół językowych, kół zainteresowań, for dla hobbystów nawet latarek, czytać za darmo książki na setki tematów... Oh wait ( ͡° ͜ʖ ͡°) po pierwsze - wyluzuj. Zastanów się, co lubisz robic. Jak nie masz takich rzeczy, to czego
  • Odpowiedz