Wpis z mikrobloga

@kopek: tylko jako ludzkość musimy brnąć do przodu a potrzeby pierwszej potrzeby dla Ahmeda i Mkbewe mam w dupie. Oni przez następne 100 lat będą w szałasie a część ludzi będzie już na Marsie
  • Odpowiedz
@kopek: właściwie postawione pytanie powinno raczej zestawiać ile kasy ludzkość wydaje na jakieś gówno, gdy całkowity koszt dotarcia na Marsa, szacowany przez Muska, to ledwie $10 mld.

Weźmy choćby robienie loda lichwiarzom, roczny koszt "obsługi długu" publicznego - czyli same odsetki od hajsu, który w większości został zmarnowany na jakieś zdupy populizmy - wystarczyłby aby to pokryć! I mam na myśli tylko nasz, niezbyt wielki kraj.

Wyobrażacie w ogóle to
  • Odpowiedz
@kopek: Kiedyś czytałem, że takie próby doprowadzania wody do bardzo dzikich rejonów, kończyły się na rozkradaniu rur wodociągowych i sprzedawaniu na złomie. Tak samo jak cyganie, którzy dostają ciepłe mieszkanie, a potem odkręcają kaloryfery i również sprzedają na złom.
Fuck logic.
  • Odpowiedz
Weźmy choćby robienie loda lichwiarzom, roczny koszt "obsługi długu" publicznego - czyli same odsetki od hajsu, który w większości został zmarnowany na jakieś zdupy populizmy - wystarczyłby aby to pokryć! I mam na myśli tylko nasz, niezbyt wielki kraj.


@szpongiel: Co za #!$%@? mit z tymi odsetkami? Obsługa długu to jego spłata.
  • Odpowiedz