Wpis z mikrobloga

@Clefairy: Kolejny wysyp lewackiego* zdebilenia. Janusze biznesu w badziewny sposób sprzedajo badziewie a lewactwo wszędzie widzi prawicę czy innych narodowców. Związek z ZW ma tylko taki, że teraz jest boom na takie nadruki, więc każdy leszczu chce dołączyć.

Gdy janusze biznesu handlowali Che Guevarą po stówce cebulionów albo i baksów za sztukę dla zblazowanej i rozpuszczonej dzieciarni post-komunistycznej i lewackich yntelektualistów od siedmiu boleści to nie widzieli absurdów. Gdy przygłupie lewactwo
  • Odpowiedz
Gdy janusze biznesu handlowali Che Guevarą po stówce cebulionów albo i baksów za sztukę dla zblazowanej i rozpuszczonej dzieciarni post-komunistycznej i lewackich yntelektualistów od siedmiu boleści to nie widzieli absurdów.


@MiKeyCo: jesteś niesprawiedliwy, sam dobrze wiesz że wielu ludzi w internecie te 10 lat temu krytykowało koszulki z sierpem i młotem, Che Guevarą czy napisem CCCP bez względu na to czy lewacy czy prawacy. Nie pamiętasz tego czy byłeś wtedy dzieckiem,
  • Odpowiedz
sam dobrze wiesz że wielu ludzi w internecie te 10 lat temu krytykowało koszulki z sierpem i młotem, Che Guevarą czy napisem CCCP bez względu na to czy lewacy czy prawacy

to zwyczajnie kłamiesz


@rbk17: Oho, ad personam i wycieczki osobiste, bo nie ma argumentów merytorycznych.

Zabawmy się więc. Jeśli tak "wielu ludzi w internecie te 10 lat temu krytykowało koszulki z sierpem i młotem, Che Guevarą czy napisem CCCP bez
  • Odpowiedz
Skorzystaj z dowolnego archiwum - usenetu, archive.org, dowolnego innego, wiarygodnego archiwum lub serwisu działającego nieprzerwanie. Uważam, że po prostu ściemniasz pod z góry założoną tezę, szczególnie w zakresie powszechności zjawiska lewicowej krytyki koszulek z Che Guevarą lub z symboliką komunistyczną. Udowodnij, że jest inacze


@MiKeyCo: wcale nie zamierzałem Cię obrazić tylko się pytam czy już wtedy przeglądałeś internet bo zwyczajnie nie wiem.

To było na onet.pl grono.net czy wp.pl a jak
  • Odpowiedz
@rbk17: A więc nie masz dowodów na swoje słowa. Tym samym wycieczki osobiste jak na razie są gołosłowne... co nawet potwierdza moją wcześniejszą opinię o powszechnej hipokryzji i bezpodstawnym obrzucaniu błotem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście śmiem wątpić w rzekomą powszechność krytyki komunistycznych koszulek ze strony lewicowej, bo nie zauważyłem takiego zjawiska, a już na pewno nie masowego.
  • Odpowiedz
A więc nie masz dowodów na swoje słowa. Tym samym wycieczki osobiste jak na razie są gołosłowne... co nawet potwierdza moją wcześniejszą opinię o powszechnej hipokryzji i bezpodstawnym obrzucaniu błotem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MiKeyCo: no niestety jak nie wierzysz mi na słowo to nic nie poradzę ale poszukam, może poza onetem coś znajdę. I po raz kolejny mówię - nie chodziło mi o żadne wycieczki osobiste,
  • Odpowiedz
@rbk17: Możesz mi wyjaśnić na podstawie czego stwierdziłeś, że wspomniane fora lub ludzie na nich są lewicowi? Bo ja tam widzę kibiców i graczy dyskutujących o HWDP. Chyba, że na żylecie obecne są też lewackie bojówki legionistów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypomnę, że dyskusja o lewackiej hipokryzji. Czyli nadal twierdzenia, że lewicowcy dostrzegali absurd koszulek z Che Guevarą i niestosowność symboliki komunistycznej, są gołosłowne. XD
  • Odpowiedz