Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo zarówno w czasie wyborów parlamentarnych jak i prezydenckich ugrupowanie zwane Zjednoczoną Prawicą (PiS+SP+PR) cieszyło się na wykopie wręcz ogromnym poparciem - porównywalnym (a w niektórych monetach nawet przekraczającym) do tego dla partii Korwin. Nawet teraz ogromna liczba prawicowych użytkowników spod tagu #4konserwy dzielnie popiera kolejne reformy wprowadzane przez Zjednoczoną Prawicę.

Jak wiadomo takie zaufanie społeczne nie bierze się znikąd - powstaje ono dzięki ciężkiej pracy działaczy. Stąd chciałabym przeprowadzić małą sondę - kto jest twoim ulubionym działaczem Zjednoczonej Prawicy? Na kogo najchętniej oddałbyś swój głos w imię poparcia dla tego ugrupowania?

Pytanie jest skierowane głównie do prawicowej części wykopu, gdyż to oni stanowią gros zwolenników Zjednoczonej Prawicy, ale lewicowa część też może odpowiadać. Z powodu ograniczonej liczby odpowiedzi musiałam się skupić na grupie 10 najbardziej prominentnych działaczy, ale możecie dodawać swoje odpowiedzi w komentarzach.

#4konserwy #prawica #neuropa #korwin #pytanie #cbom #polityka
t....._ - Jak wiadomo zarówno w czasie wyborów parlamentarnych jak i prezydenckich ug...

źródło: comment_6gjvM4ufqbMrA6IoPWVhEQI7uk7dRxYi.jpg

Pobierz

Kto jest twoim ulubionym działaczem Zjedonoczonej Prawicy?

  • Stanisław Piotrowicz 12.5% (6)
  • Zbigniew Ziobro 8.3% (4)
  • Patryk Jaki 10.4% (5)
  • Antoni Macierewicz 31.3% (15)
  • Jan Szyszko 6.3% (3)
  • Krystyna Pawłowicz 12.5% (6)
  • Ryszard Czarnecki 4.2% (2)
  • Mariusz Błaszczak 6.3% (3)
  • Joachim Brudziński 6.3% (3)
  • Witold Waszczykowski 2.1% (1)

Oddanych głosów: 48

  • 16
@throwaway__: Brudzinski to prawdziwy fighter, podobnie jak ja. Dobije przeciwnika, wyrywając mu serce i rzucając kundlom na pożarcie ( ͡º ͜ʖ͡º) Ma mój głos

Zapomniałaś o najważniejszym: Dudeł i Kaczor
Zapomniałaś o najważniejszym: Dudeł i Kaczor


@md23: Chciałam bardziej się skupić na szeregowych działaczach

A jeśli powiem, że żaden, to co?


@WPS_1917-2017: Jak pisałam - ankieta skierowana jest głównie do prawicowej części wykopowiczów, lewicowa część nie musi wybierać
@md23: Dudeł to prezydent, nie jest częścią rządu, Jaro nie ma żadnego bezpośredniego wpływu(ofc za kulisami jest najważniejszy).

@WPS_1917-2017: to se mów, w ankiecie nie ma takiego wyboru.

Ja dałem na Antka, dobrze ogarnia siłowe ministerstwo, nic głupiego jeszcze nie #!$%@?ł.