Wpis z mikrobloga

@jojko: Dużo ludzi, ale teraz po wakacjach więc będzie mniej aż do nowego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale serio, ostatnimi czasy nie jest tak źle. Jak się trafiło w godziny szczytu przed wakacjami to trzeba było w kolejce czasem postać. Na obu jest ok 4-5 ławeczek. Da się na wolnych poćwiczyć. Po co ci maszyny, skoro masz wolne?
@jojko: Zdecydowanie nie polecam (przymorze) to jest klub fitness, a nie siłownia, zapomnij, że zrobisz tam dobry trening nie spędzając 3-4 godzin, wolne ciężary to totalna porażka, wszystkie miejsca do tego wyznaczone są zajęte przez babki 40+ i ćwiczenia z pani domu i innych gówien.
@jojko: zależy jakie godziny (chodzę na zaspę) 12-15 jest mało ludzi, później to już zależy ;) zawsze jakaś ławeczka wolna się trafi, a hantli, sztang itp sporo :) Nie polecam na morenie jakby co bo byłam tam 3 razy i zawsze mnóstwo ludzi i jakaś atmosfera taka sztywniejsza. Na zaspie sympatycznie ;)
zapomnij, że zrobisz tam dobry trening nie spędzając 3-4 godzin, wolne ciężary to totalna porażka

@me_how: Tak z ciekawości, co to znaczy że wolne tam to "totalna porażka", za mało ważą czy w czym jest problem?

zawsze w treningu wplatam 1-2 maszyny

@jojko: No to masz bramy, maszynę do podciągania z przeciwwagą, maszyny do wiosłowania, nie wiem czy coś więcej stricte na plecy.
@Marmite: co do wolnych - koledze pewnie chodziło o to, że jest przy nich dużo ludzi i ciężko się dopchać :) a co do maszyn, o których mówisz - te mi wystarczą, dzięki :) dobrej nocy