Wpis z mikrobloga

Aaa #!$%@?ę to...
Nie wiem jaki telefon wybrać.
Nowych srajfonów nie ma nigdzie w Europie, nie wiadomo kiedy będą, poza tym mam wrażenie, że po latach używania Androida będę czuł się jakby ktoś mi dał telefon dla upośledzonych. Dzwonka se nawet nie zmienię xD Nie mówiąc już o instalacji czegokolwiek spoza iTunes.

Z drugiej strony wśród telefonów z Androidem wybór sprowadza się do HTC albo nowego Nexusa/Pixela czy jak on tam się będzie nazywał. HTC niby spoko, bardzo dobrze wykonane, ale doświadczenie uczy, że za rok będzie:
"Chcesz aktualizację? No masz, zobacz jaki to fajny nowy android. AAAA, NIE DLA PSA TO, NIE DLA ŚMIECIA. Nie no, żartowałem, ściągnij sobie z xda, spróbuj. AA MASZ S-ON I NOWE RHADIO, TU DLA CIEBIE AKTUALIZACJA #!$%@?!!"

Kiedyś życie było prostsze, brało się telefon za złotówkę w jakimś tanim abonamencie i tyle.

#gorzkiezale
  • 10
@wdowapotedlarzu: Wiesz za kobietami nie nadążysz, szczerze to jej się nie spieszy, ma jaki klawiszowy działający, długo trzymający baterię Samsung ale widzi, że coraz bardziej będzie jej potrzebny smarphone i chce od razu jakiegoś z górnej półki, czytaj niezawodny. ( ͡º ͜ʖ͡º)