Wpis z mikrobloga

Ankieta: Który model oczu wygląda najbardziej #creepy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nadal pracuję nad demonem, poprawiłem uzębienie, dodałem język i powoli zacząłem łamać punkt symetrii.
By obserwować dalszy rozwój spraw zapraszam do obserwowania tagu – #przetocki

(Dla osób, które nie widzą ankiety – plusujcie trzy pierwsze komentarze)

#zbrush #grafika3d #grafikakomputerowa #tworczoscwlasna
adrianprzetocki - Ankieta: Który model oczu wygląda najbardziej #creepy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: comment_GJjdBeXLglZ2SPdSJSd3lMl606TVZxFo.jpg

Pobierz

Które oczy najlepsze?

  • 1 53.0% (1312)
  • 2 24.7% (611)
  • 3 22.3% (553)

Oddanych głosów: 2476

  • 43
  • Odpowiedz
@funeralmoon: Przez chwilę o tym myślałem, ale musiałbym się wtedy dużo bardziej skupić na szczęce, języku, ogólnej anatomii tej części twarzy. Póki co oczy zgarniają trochę atencji, dlatego są w centrum uwagi mimo wszystko :)
  • Odpowiedz
@adrianprzetocki: fajny, a póbowałeś złamać nieco ten stereotyp (tj. demony czy inne istoty humanoidalne, zawsze mają ten sam układ twarzy - oczy i usta w tym samym miejscu), zamiast oczu wrzuciłbyś usta zszyte po środku, tak żeby kształtem przypominały właśnie oczy. W miejsce ust mógłbyś wrzucić trzy sztuki oczu albo coś w ten deseń (może popękaną skórę z której wyglądają oczy, albo wyłazi palec). Podoba mi się Twój model, ale interesuje
  • Odpowiedz
@adrianprzetocki: dzięki za link, znam jego twórczość ale fajnie sobie odświeżyć. Właśnie o coś podobnego mi chodzi, Dominic nie wszędzie łamie ten stereotyp o którym wspomniałem, ale jest kilka prac, które właśnie to robią w niemal idealny dla mnie sposób. To bardzo ciekawy kierunek. Powiedz mi jeszcze, sam się uczyłeś Zbrusha i modelowania postaci? Czy jakiś tutorial? Jak tutorial to co byś polecał? Ja do tej pory sporo robiłem w 3ds
  • Odpowiedz