Wpis z mikrobloga

Sprzedam kartę graficzną MSI GeForce GTX970 Armor 2X (950zł) i monitor BenQ XL2411Z 144Hz (1050zł)
Oba komponenty kupione w lutym 2016, więc przysługuje jeszcze 29 miesięcy gwarancji.

Wszystko w 100% sprawne. Jeśli znajdzie się ktoś chętny, mogę wystawić (a raczej muszę( ͡° ͜ʖ ͡°)) na portal typu olx, allegro.
Sprzedaje, bo zamierzam kupić GTX 1070.

Ktoś potencjalnie zainteresowany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace
#komputery
#sprzedam
#nvidia
#gtx970
#benq
#xl2411z
  • 12
  • Odpowiedz
@rwL_: chodzi mi raczej o sensowność zakupu używanego, legacy produktu, który nie będzie już dalej wspierany przez nvidie optymalizacjami w sterownikach(a wystarczy spojrzeć na serię 7xx jak to się skończyć może) jak gtx 1060 3gb i rx 470 4gb są w podobnej cenie nówki sztuki nieśmigane, za jakieś 800 zł może byś znalazł jakigoś kupca ale 950 zł to chyba na jakiegoś jelenia i janusza :P
  • Odpowiedz
@Jurigag: Jaki niewspierany? Po prostu nie będzie priorytetowy, przeniesienie do legacy nie oznacza zaprzestania wsparcia w sterownikach.
Napisałeś, że ta karta jest droga, a taniej nigdzie się nie znajdzie. Nie napisałeś, że jest na ten moment nie opłacalna, tylko, że żadam zbyt dużo. Irytowałeś mnie swoją głupotą wcześniej, w wątku gdzie ktoś chciał komputer do 4K, irytujesz mnie również teraz. Debiutujesz na mojej #czarnolisto. ( ͡°
  • Odpowiedz
@Tajtus: Pierwszy link to licytacja człowieku...
A ten drugi link, to aukcja, która powstała po moim poście tutaj. Teraz to sobie możesz wklejać co tam chcesz.
GTX970 SLI > 1070 - nie wiem czy wiesz.
Kupno 2x 970 po ~900zł to koszt 1800zł, a GTX1070 ok. 2000zł. To jest nieopłacalne? Jeśli ktoś ma obsługe SLI w płycie głównej, to jest mega opłacalne, ja akurat nie mam.

Poza tym, nie znasz
  • Odpowiedz
@rwL_: @rwL_:
Skoro się prosisz o odpowiedź, prosze bardzo.

Karta z drugiego linku poszla za 900zl, (taniej niz twoja) coś chciałbyś dodać?

To, że ktoś przepłacił i kupił karte, której nie opłaca się już brać (po takiej cenie) nie znaczy, że
  • Odpowiedz
@Tajtus:

Po za tym, ho-ho-ho, aż musiałeś do mnie napisać po zakończeniu aukcji - aż taki ból dupy miałeś?


Po prostu udowodniłem ci, że nie miałeś
  • Odpowiedz
@rwL_:

Gdyby tak było, to na ten moment 970SLI nie wyprzedzałoby 1070tki. I to jest logiczny fakt, z którym też ciężko dyskutować, bo gry, które wymagają więcej niż 4GB VRAM działają na tym SLI lepiej.


Nigga,
  • Odpowiedz
@Tajtus:

Może i po części masz racje z tym, że GTX 1070 > 970SLI, ale tylko na podstawie tych w.w. testów, z wynikami których ciężko polemizować. Ale takie ROTR, Batman czy Just Cause 3 to osobne przypadki, gdzie SLI działa po prostu słabo. Natomiast skompromitowałeś się totalnie, nie pokazując tych gier, gdzie 970SLI jest od 1070ki lepsze. I to wyklucza cię z dyskusji, bo pokazujesz dane, które dla ciebie wygodne.
Idiota widzi liczby w statystyce takie, jakie chce, człowiek normalny widzi to, co prezentuje statystyka. A prezentuje się zależnie od
  • Odpowiedz
@rwL_:

Natomiast skompromitowałeś się totalnie, nie pokazując tych gier, gdzie 970SLI jest od 1070ki lepsze. I to wyklucza cię z dyskusji, bo pokazujesz dane, które dla ciebie wygodne. Idiota widzi liczby w statystyce takie, jakie chce, człowiek normalny widzi to, co prezentuje statystyka. A prezentuje się zależnie od gry...
  • Odpowiedz