Wpis z mikrobloga

#iphone #apple chcę kupić iPhone 7 plus 128/256gb ale jest pewien delikatny problem. Wszystkie możliwe cortlandy, ispoty, idreamy itd. w Polsce u nas nie mają ich, a ludzie czekają nadal na preordery jeszcze 2-3 tygodnie. W USA są narazie zablokowane wersje na ich operatorów. Na allegro same janusze biznesu >5000zł. Poradźcie, gdzie teraz się kupuje ? PS. Wszystkie durne komentarze polecą sobie na czarnolisto. Miałem SGS7Edge więc wiem jak chodzi "najlepszy telefon z androidem" i chcę wrócić do czasów 10h screen-on-time jakie osiągałem na i6 Plus'ie kiedyś :)
  • 8
@starypryk: Poniekąd odpowiedziałeś sobie sam.

Słowem obecnie jest zbyt duży popyt na Plusy, a jest za mało ich wyprodukowanych. Musisz poczekać, aż pierwsza fala popytu zostanie zaspokojona i będą normalnie dostępne w pierwszym lepszym iSpotcie.

Nie załapałeś się na żadne preordery to efekt widzisz. Wszelkie aukcje za 5k sobie daruj, bo jak sam napisałeś - janusze biznesu, w paru tego typu aukcjach widziałem, że sprzedawany jest 6S Plus ;) jako 7
@Rupertciak: Wiesz co jakoś wiedziałem że padnie taka odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale liczę też że może jakiś mireczek dowiedział się że np. w jakimś euro rtv, saturnie, albo innej sieci ma być jakaś dostawa czy cokolwiek takiego albo jakiś operator ma...
@starypryk:

Wiesz co jakoś wiedziałem że padnie taka odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale liczę też że może jakiś mireczek dowiedział się że np. w jakimś euro rtv, saturnie, albo innej sieci ma być jakaś dostawa czy cokolwiek takiego albo jakiś operator ma...


To licz dalej, ptaszki ćwierkają, że w pierwszym rzucie było tylko 6 tys. iPhonów dostarczonych do PL. Z resztą, nawet w chwili premiery w
@Pimpuszek: Nie musisz mi wierzyć. Po prostu ja nie mam absolutnie żadnego powodu żeby kłamać bo i po co. S7E wyciągam przy moim używaniu 4,5h sot'a a na i6 Plus jak miałem to przy takim samym użytkowaniu jak teraz czyli 70%gry 20% internet 10% rzeczy takie jak smsy dzwonienie i jakieś komunikatory to czasy 7,8 a czasami dobijało się do 10h sot. Tak na dowód masz tu foto z mojego iPada