Wpis z mikrobloga

Fajny, trochę nietypowy pomysł na serial - brawo dla netflixa za odwagę. Ileż można w kółko oglądać seriale z detektywami albo lekarzami. Ja nawet złapałem klimat i konwencję i mi się podobało. Z jednej strony fajnie że będzie następna część ale z drugiej strony zawsze istnieje ryzyko że spieprzą. Chętnie jednak wrócę do bohaterów z tego miasteczka.

Fajni bohaterowie, miło się oglądało. Mało jest ról dziecięcych w których młodzi bohaterowie zachowują się jak mali, ale ludzie. W większości filmów są bezmyślnymi warzywami, a tutaj rozmawiają normalnie i zachowują się pomysłowo.

Rozwiązanie akcji mocno sci-fi ale to chyba było zamierzone żeby realistyczność fabuły była jak w Archiwum X albo i mniejsza :P Nawet pokazywanie tego potwora mi nie przeszkadzało bo to miała być właśnie taka historia jak z dziecięcych marzeń i opowiadań a nie straszny thriller.

Mam nadzieję że po sukcesie ST Netflix będzie częściej zaskakiwał nas trochę nietypowymi serialami.
#strangerthings #seriale
  • 7
  • Odpowiedz
@WhiteRaven12: jedyne co mi trochę nie pasuje to fakt iż nikt za bardzo nie przejął się zniknięciem Barbary. Dzień czy dwa po tym jak zaginął 11 letni chłopiec ginie powiedzmy 17 letnia dziewczyna i nikt nie daje o to #!$%@?. Jedynie Nancy o niej pamiętała, ale też dopiero pod koniec się tym zajęła.
  • Odpowiedz