Wpis z mikrobloga

Ludzie, co się z Wami dzieje? @ferus_info wrzuca zdjęcie z Gonciarzem po czym @UrbanHorn dodaje komentarz z ponad 600 plusami o Gonciarzu, że to > samozwańczy celebryta i pseudointeligenty błazen

Serio?? Jeden z najbardziej niedocenionych youtuberów, który ma naprawdę WARTOŚCIOWE materiały, który nie prosi o SUBY, LAJKI, KOMENCIKI pod filmami, facet który o Japonii mógłby opowiadać godzinami, zadziwiać i zaciekawiać każdego Mirka, tworzy bardzo klimatyczne materiały, z przesłaniem został nazwany pseudointeligentnym błaznem??

Gdzie ten wypok sprzed lat. Gdzie. #!$%@?.

#tylkonocny #przemyslenia #takaprawda #gonciarz
  • 10
@Beik: To że ten komentarz dostał 600 plusów to nie znaczy że mam rację tylko to że więcej ludzi uważa tak jak ja. Skoro go lubisz to nikt ci go nie każe nagle przestać oglądać. Ty za to nie musisz być jego sekciarzem białorycerzem który go broni na każdym kroku, Gonciarz doskonale wie że internetowy twórca musi mieć twardą skórę. Ja za to nie będę udawał że lubię czyjąś twórczość żeby
@Firel: ale kogoś zmuszał i trzymał pod bronią, żeby wpłacał? Z tego, co się orientuję to są dobrowolne wpłaty. A na temat tego czy się wywiązuje z celów zawartych na stronie to jest dyskusja jak np. o grze, która podoba się wielu ludziom, jednak zawsze znajdzie się ktoś, komu nie podpasuje. Nawet jeśli coś zostanie zrobione, w sposób nie odbiegający od reszty materiałów na kanale to jednak komuś będzie "za mało",