Wpis z mikrobloga

Witam Mirabelki i Mireczków.
Z okazji kolejnej wersji #jablkowystartup - 0.4.0 - chciałbym pokrótce opisać jak rozwija się mój pomysł w praktyce.

Więc tak:

1. Jak zwiększyłem efektywność
Na tą wersję zaplanowałem mniej rzeczy (dokładnie: 4). Powiedziałem sobie, że zacznę najpierw od najtrudniejszej, zrobię ją do momentu aż będzie po prostu działać a jej upiększanie zostawiam na końcu. Z kolei potem schodziłem na coraz prostsze zadania. Efekt: Do tego piątku miałem wszystko gotowe i zostały mi bardzo proste poprawki.

2. Skupiłem się mocno na telefonach
Fajnie, by każdy z was mógł przejrzeć swoje sprawy i zadania w każdym miejscu, dlatego bardzo dużo czasu poświeciłem na usprawnieniu strony na telefonie. Myslę, że efekt jest całkiem fajny :)

3. Odpisałem na Wasze wiadomości
Zalogujcie się, to sami zobaczycie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czas teraz na moje obecne problemy:
Moim problemem nr 1 jest przede wszystkim nakład pracy w stosunku do pomysłów: Nowych zadań (nie licząc tych odnośnie naprawienia błędów) powstaje więcej niż jest zakańczanych. Część nowych funkcjonalności jestem w stanie wprowadzić realnie dopiero w przyszłym roku (tak daleko potrafię już zaplanować swoją aplikację).

Wiem, że problem minie dopiero gdy zdobędę programistów. Nie chcę jednak nikogo z Was prosić o pomoc za darmo lub za grosze. Obiecałem sobie, że moi przyszli pracownicy będą zarabiać godziwe pieniądze, na godziwych warunkach. Żadnych krzyków i Januszowania. Dlatego życzę tego sobie i Wam, by tak w przyszłości wyszło.

A teraz info dla nowych:
Czym jest ten program? Program będzie Twoją wirtualną asystentką, która ma wyręczać Ciebie ze wszelkich problemów. Jeśli masz zbyt dużo spraw na głowie, zbyt wiele do ogarnięcia, zbyt mało informacji by coś zrobić, lub po prostu potrzebujesz task managera to proponuję przetestować mój serwis (na razie mocna wersja alfa).

Jeśli chcesz zacząć z niego korzystać napisz tu komentarz, że chcesz priva a ja do Ciebie napiszę o potrzebne mi dane, bym mógł założyć Ci konto (adres e-mail). Wtedy Ci podam hasło oraz link do strony.

Dodatkowo polecam obserwować tag: #jablkowystartup - tu będę informował o nowych wersjach, którą są co dwa tygodnie.

#programowanie #startup #php #webdev #webstuff #webmastering

Poniżej, w komentarzu, podziękowania i wołam chętnych. Niech to będzie tradycją :)
  • 29
@JablkowyAndroid: Chciałbym podziękować kolejnym osobom (kolejność alfabetyczna):

@Bozyszcze - Obiecuję kanbana! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję za ten pomysł. Mam tu duże pole do popisu
@gomello - w sumie to rzuciłeś kawę na ławę. Zmotywowało jeszce bardziej za co dziękuję. Jeszcze Cię zaskoczę, więc przy okazji wołam Cię do testów kolejnej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niewidzialnyktos - Dostałem od Ciebie kilka wskazówek,