Wpis z mikrobloga

#miui #redminote3pro

Mireczki mam global stable i za cholerę nie mogę odblokować bootloadera z tego co się dowiedziałem można zrobić to tylko na wersji dev i teraz moje pytanie czy mam sciągnąć i wgrać global dev czy china dev ? Jak wejśc do trybu download w RN3P i czy jeśli miflash wykrywa mi fona w trybie fastboot to mogę flashować w tym trybie czy koniecznie muszę wchodzić w ten edl ?
  • 7
@HaSSaN: W trybie fastboot możesz falshować tylko jak masz odblokowany bootloader. Sposobów wejścia do trybu download jest kilka
a) wyłączasz telefon, potem power i vol +
b) wyłączasz telefon, potem wciskasz trzy przyciski naraz i z menu po chińsku wybierasz "download" czy tam "recovery"
c) wyłączasz telefon, podłączasz kabel do komputera i do połowy do telefonu (tak, żeby się trzymał, ale nie był włożony), następnie wpinasz wtyczkę i błyskawicznie naciskasz naraz
@Marmite: No i kolejna sprawa mam system 32 bitowy ale ściągnąłem najnowszy miflash z sierpnia i tam jest napisane że działa pod 32 jak i pod 64 biowymi systemami, zresztą zainstalowałem go i wykrywa mi telefon