Wpis z mikrobloga

[ #pilkanozna #okienkotransferowe #transfery #zzapolowy ]

Informację z wczoraj, bo zapomniałem wrzucić.

Daily Mail już wie, inni się tylko domyślają. Wayne Rooney ma powiedzieć władzom United i samemu Moyesowi, że chce odejść. Wydaje się, że Rooney nie chce podwyżki, gdyż i tak zarabia tyle, że co tydzień mógłby sobie robić przeszczep włosów. Coleen też nie przepuści tyle kasy na zakupach. Wczoraj rozmawiałem z jednym ze swoich kolegów z pracy. Zapytałem o to, czy to w ogóle możliwe, żeby Rooney opuścił United. Odpowiedział: No f*king chance!

Według The Times spotkanie z zarządem jest umówione. Agent Paul Stretford potwierdził.

Daily Mirror wracając do transferu Paulinho... wraca do sprawy Bale-a. Brazylijczyk, który ma być w Londynie w przyszłym tygodniu, żeby parafować kontrakt. Zdradził, o czym rozmawiano w czasie negocjacji ze Spurs. Przedstawiciel Tottenhamu, starając się przedstawić ambitne plany ekipy z White Hart Lane, zapewnił, że Bale zostanie.

Pepe będzie tworzył parę środkowych obrońców z Vincent Kompany. Tak przynajmniej widzi to nowy boss City Pellegrini. Daily Mirror pisze o kwocie 21 mln.

Vito Mannone bramkarz Arsenalu nr 3 chętnie opuściłby the Gunners. Teraz znalazł się chętny, który widziałby Vito w swojej drużynie. Tym klubem jest Sunderland, a informacje podaje tamtejszy Sunderland Echo. Co do Sunderlandu i ich stosunków z Newcastle to pracowałem nad projektem z kibicami obu drużyn. Obie Panie nie szczędziły sobie szydery i docinków przez dwa dni. Na końcu było jednak sympatyczne pożegnanie. Lokalna rywalizacja ma swój smaczek.

Idependent. Patrice Evra jest przygotowany na przeprowadzkę do Monaco, gdyby United zakontraktowali Bainesa. Moim zdaniem jego transfer jest tak pewny, jak pewne było to, że Moyes będzie managerem United.

Daily Mail powołuje się na rozmowę z jednym z agentów Henrikh Mkhitaryana. Ponoć prowadzone są rozmowy z Tottenhamem, który jest w stanie przebić ofertę Liverpoolu. Blef w celu przyspieszenia negocjacji z the Reds? Moim zdaniem tak.

Guardian pisze, że warunki kontraktu Davida Villi zostały zaakceptowane przez samego zawodnika, ale Spurs nie chcą płacić za Hiszpana 12 mln. Negocjacje trwają, a kibice Kogutów zgodnie twierdzą, że Villa wyląduje w Londynie w przyszłym tygodniu.

Pierre-Emerick Aubameyang i Daily Mirror. Kolejny gracz włączył sie do walki o Gabończyka (a nie Francuza jak pisałem w zeszłym tygodniu). Rywalizacja toczy się między Newcastle i Anzhi Makhachkala. Teraz włączył się klub z Goodison Park. 15 mln to dla nich spora kwota. Czyżby to oznaczało rychłą sprzedaż Bainesa lub Fellainiego?

Cheick Tiote defensywny pomocnik Newcastle powiedział, że założy koszulkę z nowym sponsorem Wonga, mimo że jest muzeumanem. Przypomnę, że Pap Cisse odrzucił możliwość gry i poprosił o wystawienie na listę transferową z „przyczyn religijnych”.

Steve Clarke dostanie podwyżkę od swojego pracodawcy. West Brom chce mu w ten sposób podziękować za rewelacyjne 8 miejsce w zeszłym sezonie. Jestem wielkim fanem Clarka i moim zdaniem był najlepszym managerem w sezonie 2012 / 2013.

John Ruddy jest na liście życzeń Chelsea. Gracz Norwich ma być solidnym zmiennikiem Petra Cecha. Norwich jest w stanie go sprzedać, ale za 10 mln, nie za 5 proponowane przez Jose.

To w The Sun.

Nathan Redmond, młodzian z Birmingham, powiedział jednej z gazet, że chciałby zagrać w Evertonie. Na razie o jego względy starają się kluby, które właśnie awansowały i Swansea. Daily Mirror.

Aiden McGeady jest bliski przejścia do Evertonu. Spartak przystał na proponowaną kwotę. Wiadomość taką podaje Daily Express.

Julio Cesar według TalkSport będzie konkurentem Szczęsnego o miejsce w bramce Arsenalu.

Ahmed Elmohamady pomocnik Sunderlandu za 2.5 mln funtów stał się Tygrysem i dołączył do Hull City.

Erik Pietets z PSV zostal graczem Stoke. Moze grac na lewej lub srodku obrony. Kosztowal 3,6 mln euro, czyli okolo 3 mln szterlingow.
  • 2
  • Odpowiedz