Wpis z mikrobloga

@deszanel: Nie, nie są personalizowane. Wykupuje się u googla pozycjonowanie pod danymi hasłami. Te reklamy są zależne od wpisanej treści.

Ostatnio nawet na jakimś discovery o tym program leciał, podobno w #!$%@? trzeba za to płacić. Podłapałeś gdzieś hasło o personalizowanych reklamach i próbujesz błysnąć XD

  • Odpowiedz
a dla googla parada równości nie jest niczym wielkim


@vind: Co masz na myśli? Google sponsorowało przez wiele lat jedną platformę na Paradzie Równości w Poznaniu, W innych krajach aktywnie daje fundusze na parady równości.
  • Odpowiedz
@CorpseBide: Chodziło mi o fakt że pokazuje ich pod takimi a nie innymi hasłami, nie o to że są wyżej w wynikach wyszukiwania, dalej sam przecież pisałem, że kupili reklamę xd
  • Odpowiedz
@vind hasla "onr" albo "mlodziez wszechpolska" nie sa raczej za drogie. Nie chce mi sie sprawdzac stawki ale to jakies grosze. Placi sie tylko za klikniecie a ktos kto wpisal onr raczej tam nie kliknie wiec ryzyko strat male :)
  • Odpowiedz
@EmperorT: Bo masz inny region i język ustawiony, wyniki też masz całkiem inne. Tak nota bene po 3 wyszukiwaniach już mi nie wyskakiwało.
  • Odpowiedz