Wpis z mikrobloga

@deszanel: http://www.google.pl/adwords/?channel=ha&sourceid=awo&sourceid=awo&subid=pl-pl-ha-aw-d-b9-xx-xx&subid=pl-pl-ha-aw-b9mp0~104050148238
Są aukcje danych haseł, wyświetlana jest reklama osoby która zapłaci najwięcej za jedno kliknięcie w link, stawki potrafią być bardzo wysokie, przy hasłach dotyczących podróży, restauracji, mebli, lotów płaci się za to fortunę.

A teraz przeproś i cichutko do kąta ( )
@CorpseBide: Chodziło mi o fakt że pokazuje ich pod takimi a nie innymi hasłami, nie o to że są wyżej w wynikach wyszukiwania, dalej sam przecież pisałem, że kupili reklamę xd
@vind hasla "onr" albo "mlodziez wszechpolska" nie sa raczej za drogie. Nie chce mi sie sprawdzac stawki ale to jakies grosze. Placi sie tylko za klikniecie a ktos kto wpisal onr raczej tam nie kliknie wiec ryzyko strat male :)
@vind to pokazuje jak ludzie z onr sa zorganizowani. Ustawiony jest limit dzienny. Limit, ktory mozna latwo wystrzelac. Jak limit jest wysoki to tym lepiej. Codziennie rano ludzie z onr powinni wpisywac, klikac i po temacie. A jak maja zdolnego programiste to da sie to jeszcze latwiej zrobic ;)
@Purple: Jak ich #!$%@? sam link to już żaden lekarz im nie pomoże. Może próbują ich nawrócić na trochę mniej agresywne myślenie. A "bicie" kogokolwiek jeżeli nie jest odpowiedzią na agresję jest tylko przejawem skrajnego zidiocenia.
@vind: nawracać prowokując... Umm good job. Nikt nie powinien nikogo bić o ile sobie na to wyraźnie nie zasłuży np. Naruszając nietykalność. Jednak na świecie żyją różni ludzie i jedni mają prawo nie lubić innych. Po co w takim razie wtykać kij w mrowisko jeśli nie chce się ponosić tego konsekwencji ? Tak jak powiedziałem, jedni warci drugich