Wpis z mikrobloga

Dlaczego kontrmanifestacja wobec Parady Równości nazywa się "Wierni Polsce"? Osoby homoseksualne, Polacy, chcący żyć normalnie w swoim kraju nie są wierni Polsce? Jak w ogóle można iść protestować przeciwko temu, żeby ktoś mógł realizować swoje życiowe potrzeby, jeżeli w żaden sposób nie narusza to wolności innych ludzi?

#bekazprawakow #neuropa #poznan #lgbt #mojkrajtakipiekny
  • 88
  • Odpowiedz
@CrtZ:

Dlaczego kontrmanifestacja wobec Parady Równości nazywa się "Wierni Polsce"?


Fundamentaliści z prawej strony kochają wycierać sobie mordę "polskością".
  • Odpowiedz
Dlaczego kontrmanifestacja wobec Parady Równości nazywa się "Wierni Polsce"?


@CrtZ: A dlaczego Parada Równości się tak nazywa skoro ona mnie nie reprezentuje? Są lepsi i gorsi? Tak mam się czuć?
  • Odpowiedz
@mielizna: Eeeee co? Grupa bez praw do zawierania związków z osobami które kochają, mówi, że według niej powinni mieć takie prawa, bo inni Polacy je posiadają - czyli te prawa powinny być równe.

Czego tutaj nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@CrtZ: To chyba oczywiste, nie? Może to tylko moja obserwacja, ale mam wrażenie, że osoby lewicowe bardzo mocno wpisują się w stereotyp i biorą wszystko z lewej strony, co jest do wzięcia: weganizm, homoseksualizm, feminizm etc.

Najnowszy przykład - ideologia refugees welcome. Jakim cudem feministki, które są gwałcone przez patriarchat na każdym kroku, chcą napływu tych zwierząt, których głównym zajęciem jest dosłowne fizyczne gwałcenie kobiet. Albo homoseksualiści - jak mogą
  • Odpowiedz
@CrtZ: to oczywiste dla każdego kto interesuje się rzeczywistością, a nie kreacjami dewiantów. homoseksualiści poprzez swoje destrukcyjne działania w kontekście rodziny i państwa nie mogą być wierni Polsce. są jedynie wierni swoim popędom i ich wprowadzaniu, które nie mają nic wspólnego ze wspólnotą i działaniem na rzecz dobra narodu.
  • Odpowiedz
rezerwóją

@mielizna: Wierni językowi polskiemu.

tysiącletnie zasady niech sobie założą swoje państwo

@mielizna: Większość zasad dzisiejszego społeczeństwa jest zupełnie inna niż nie tylko 1000, ale 500, 300, czy 100 lat temu. Kto zostanie Polakiem?
  • Odpowiedz
@bergamotowe_zmartwienie: Aha, czyli jednak projekcje. Czy jakakolwiek rodzina na świecie cierpi przez to, że związki osób homoseksualnych są dopuszczone przez prawo? Bo chyba słaba to rodzina w takim razie, jeżeli działanie nie mające na nią wpływu "ją niszczy".
  • Odpowiedz
Większość zasad dzisiejszego społeczeństwa jest zupełnie inna niż nie tylko 1000, ale 500, 300, czy 100 lat temu. Kto zostanie Polakiem? Grupka skrajnych konserwatystów?


@bergamotowe_zmartwienie: Psory za błąd, szybko pisałem.

Zasady są proste, chcesz zmienić prawo to zbierz kilka milionów wyborców i załóż partię polityczną by wygrać wybory i poprzez swoją większość w Sejmie wprowadzić zasadne ustawy. Tak się robi legalnie i praworządnie, a nie obwiesza fagami miasto i paraduje
  • Odpowiedz