Wpis z mikrobloga

Kto z rana wstaje, temu wykopowaruletka wyniki daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

( ͡ ͡° ͜ ʖ ͡ ͡°) @Cabron
@Cabron MASZ CZAS DO 25.09.16 20:00 NA WYKORZYSTANIE KOŁA RATUNKOWEGO, PO 20:00 BĘDZIE MUSIAŁ OPUŚCIĆ MIRKO I USUNĄĆ KONTO, PROSIŁBYM O ZDEKLAROWANIE SIĘ POD POSTEM CZY MA ZAMIAR UŻYĆ KOŁA RATUNKOWEGO, JEŻELI NIE TO NIECH OD RAZU USUWAJĄ KONTO. ( ͡ ͜ʖ ͡) (Ewentualnie mogę przedłużyć czas, wystarczy dać mi znać na pw że chcesz użyć koła ratunkowego)

Wszystkim dziękuje za udział w zabawie i zapraszam na 36 edycje, jeżeli chcesz być na bieżąco śledź tag #wykopowaruletka lub możesz mnie obserwować.()
Masz pytanie? Pisz na mój profil na mirko @db95

Cześć!
#glupiewykopowezabawy #wyniki #heheszki
Wykopowaruletka - Kto z rana wstaje, temu wykopowaruletka wyniki daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

...

źródło: comment_ENZYDkcayJOU30W3uZs5IZ9VgIatSBBZ.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Lim3: @Maciek_z_LANu: @tekon: No konta szkoda, ale jednak nie mam ochoty czytać o sobie takich rzeczy jakie mieli okazje czytać moi poprzednicy z ruletki. Poza tym stary człek ze mnie, już prawie 30 na karku, jakby któryś z moich klientów zobaczył moje zdjęcie na takim portalu ze śmiesznymi obrazkami i mnie rozpoznał to byłby przypał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@cabron: rozumiem.
Przykre jest to, że zabawa fajna ale już zepsuta przez parę (naście?) jednostek którzy hejtują ludzi z dystansem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz