Wpis z mikrobloga

Co ja dzisiaj w biedronce widziałam to ja nie XDDD

Parka, taka wyglądająca trochę na #patologiazewsi robili większe zakupy. I prośba " HE HE HE PO 40 ZŁ KOŃCZYMY I ZACZYNAMY NASTĘPNE, ŻEBY HEHE NAKLEJKI BYŁY". Kasjerka tłumaczy, że im się to będzie powielało 40zł, 80 zł. #logikarozowychpaskow klientki nie daje sobie przemówić "NIE, NIE ZROBIMY TAK".

Na to kasjerka mówi, że i tak gorzej na tym wyjdą, bo nie maja tyle owoców, żeby na każde 40 zł tyle i tyle naklejek było.

Ludzie w kolejce heheszki, nawet Pani przede mną na oko ~60 lat spojrzała błagalnie. :D

CO TEN GANG ŚWIAŻAKÓW ROBI Z LUDŹMI?! (,)
#biedronka #zakupy #cebula
B.....a - Co ja dzisiaj w biedronce widziałam to ja nie XDDD

Parka, taka wyglądają...

źródło: comment_QddOwNH8rYsguttpwYQgCqcR18i07b1T.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@BoaKusicielka: #!$%@? z tego zrozumiałem co napisałaś....

Oni myśleli że za każde 40zł w rachunku dostaną po naklejce ? Zakupy za 120zł - rozbite na 3 rachunki po 40 zł -> 3 naklejki ?

Widziałem jak przy promocji - zrób zakupy za 100zł a dostaniesz 2x4 paki żubra, kasjerka specjalnie rozbiła małżeństwu rachunek na 2, żeby dostali podwójnie te czteropaki.
  • Odpowiedz
@brylant_brylant: A myślisz, ze ja stojąc i ich słuchając sama rozumiałam o co chodzi?:D Musiałam dłużej to przemyśleć :D

Koniecznie chcieli rozbić, żeby było więcej naklejek dla nich.

To fajna kasjerka, bo ja często trafiam na nadąsane osóbki ;)
  • Odpowiedz
@BoaKusicielka: Ty za to wyemancypowana, piękna, oczytana kobieta z klasy średniej-wyższej jesteś ponad to. Bawi Ciebie życie prostych everyman'ów, a do Biedronki chodzisz tylko dla beki z plebsu. SPÓJRZ NA NIEGO I POWIEDZ MI PROSTO W TWARZ, ŻE NIE POŚWIECIŁA BYŚ WSZYSTKIEGO, ŻEBY OTRZYMAĆ TEGO MAŁEGO GRZYBNEGO STULEJA NAWET KOSZTEM CEBULACKIEGO ROZBICIA ZAKUPÓW NA MNIEJSZE KWOTY I ZGARNIĘCIA WIĘKSZEJ ILOŚCI NAKLEJEK.
F.....O - @BoaKusicielka: Ty za to wyemancypowana, piękna, oczytana kobieta z klasy ś...

źródło: comment_TyE5cXLkI4OLNU7ZExsmziCaCjVqmP0R.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@BoaKusicielka: @brylant_brylant:
Na takim dzieleniu zakupów można tylko gorzej wyjść.
Np. mieli towaru za 125zł - 3 naklejki.
Ale rozbijając to na 3 transakcje trudno będzie dostać 3 naklejki, bo nie da się przerwać zakupów dokładnie po 40zł z groszami - ceny towarów nie są równe i okrągłe.
Mogło wyjść np:
44zł + 42zł + 39zł = 2 naklejki.
Ale wtedy by pewnie wydarli mordę na kasjerkę, że
  • Odpowiedz
@Neworeah: U mnie młodsza siostra by chciała, ale na razie rodzice zbierają dla mnie :D
Najwyżej te 30 i resztę dopłacę, bo takie fajne, śmieszne one są!

A wiadomo samo się tylu naklejek nie uzbiera:/ Ja mieszkając sama zebrałam tylko jedną naklejkę:/
  • Odpowiedz