Wpis z mikrobloga

@Rabusek: 47 minut od wpisu i jeszcze żaden cebulak nie wyzwał Cię od zakompleksionego burżuja homowegelewakopedała hipsterskiego chodzącego na crossfit i prawo.

  • Odpowiedz
@vatten: jak nie, ja dwa razy naliczyłem już ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Kolejarznorma: ty trollujesz, tak? Jest szybszy, ma lepszy aparat (który świetnie radzi sobie w low-light), a jakbyś choć trochę przewertował co napisałem, to byś wiedział, ze do pracy.
Już nie mówiąc że czarnego matowego nie przebije żadna 6-ka, bo jest zwyczajnie ładniejszy.
  • Odpowiedz
przewertował co napisałem, to byś wiedział, ze do pracy.


@Rabusek: do pracy bierze się coś co trzyma dłużej nić pół dnia.

czarnego matowego nie przebije żadna 6-ka, bo jest zwyczajnie ładniejszy.


tu się zgadzam.
  • Odpowiedz
@Kolejarznorma: no chyba że testujesz aplikacje mobilne, więc pracujesz pod kablem przez większość dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jak chcesz coś co trzyma dłużej niż pół dnia, to polecam nokie 3310, prawie wszystkie smartfony równo umierają po dniu użytkowania.
  • Odpowiedz
serio tak się tym jarasz, że na wykopie musisz się dowartościować?


@Ow3n: kupił sobie nowy sprzęt i się pochwalił, w czym rzecz? Aż tak cię piecze dupa? Każdemu kto kupuje sobie Xiaomi mi3, czy coś w tym stylu też tak piszesz?
  • Odpowiedz
@Rabusek: Piękny ból dupy. To jest coś czego się można spodziewać po zakompleksionych mirkach. A Tobie gratki, że interesy idą jak należy i możesz sobie pozwolić na taki sprzęt, chociaż ja osobiście do użytku prywatnego zostaje przy 6s
  • Odpowiedz