Wpis z mikrobloga

Witajcie, jakiś czas temu wrzucaliśmy informację o promocji na hot-dogi... Żałowaliście wtedy, że nie były to hot-dogi z Orlenu...

Postanowiliśmy wówczas, że "tak być nie będzie" i przygotowaliśmy specjalnie dla naszych użytkowników (#yanosik ;)) ciekawą akcję z #orlen. Ciekawą bo trochę #rozdajo, trochę #zabawa, trochę #bezpieczenstwo, trochę #kierowcy.

Zasady są proste: zwalniasz przy szkołach, wygrywasz. W każdym tygodniu (8) trwania akcji w puli jest 1000 kuponów, dla 1000 kierowców którzy jako pierwsi poprawnie przejadą 3 odcinki kontrolne*.

Jeśli ktoś jeszcze nie dołączył do akcji to gorąco zachęcamy, jeśli już ktoś wygrał to zapraszamy na stację Orlen po odbiór nagrody :)

Pobierz Yanosikpl - Witajcie, jakiś czas temu wrzucaliśmy informację o promocji na hot-dogi.....
źródło: comment_LZWREsJPbsCAqVTC1Iixj8uWnMO2UwB8.jpg
  • 17
http://yanosik.pl/vitay/info/bezpieczna-szkola


@Yanosikpl: ciekawi mnie kryterium wyboru w moim mieście jest z dziesięć szkół, w tym jedno o którym wiem jest szalenie niebezpieczne mimo postawionych tam śpiących policjantów ludzie i tak #!$%@?ą, a zero info na yanosiku, natomiast sąsiednie miasteczko, dziura w sumie, ale szkoła jest przy drodze wojewódzkiej, więc w sumie i tak jest sporo aut, posiada punkcik. Analogiczna szkoła z mojego miasta nie ma.
@Yanosikpl: W Koniecpolu, przez który często jeżdżę, szkoła jest przy wojewódzkiej trasie. Nie ma tam progów zwalniających, a wszystkie dzieci muszą przejść przez tą drogę, aby się do niej dostać, gdyż została wybudowana "w polu". Dodatkowo na przeciwko szkoły jest Orlen, gdzie dzieciaki na przerwach przebiegają przez ulicę na hotdogi, więc nie piszcie, że skupiliście się na mniejszych miastach, bo tam też brak waszego odnośnika.