Wpis z mikrobloga

@logitech07: zależy co lubisz. Pamiętaj, że wszystko co Ci polecę to moje osobiste preferencje, więc jak coś Ci nie wejdzie, to sorry.

- podobnie jak napisał @subtelny - jeśli chcesz bardzo dobrego burgera wpadaj do knajpki przy Statoil
- pizza to dla mnie tylko Pizza King na Zabobrzu (Elsnera 3D), polecam ich sos czosnkowy
- jeśli lubisz azjatyckie jedzenie to polecam Ci jedzenie na wagę w Galerii Sudeckiej (Thai Express)
-
  • Odpowiedz
@marusz: A są tam jeszcze Kurna i Pyrna Chata? Dawno nie jadałem na mieście w Jeleniej...

@logitech07: Jeśli jesteś z autem, to polecam Karczmę Podgórzankę w Kaczorowie (gulasz z dzika!) albo Gościniec Łojewski przy drodze nr 3 na Szklarską, zaraz za Jelenią.
  • Odpowiedz
@Wozyack: nie wiem. Nawet przed chwila przechodziłem przez centrum i Ratusz a nie zwróciłem uwagi. Generalnie od kilku lat 1 Maja, Konopnickiej i arkady wyglądają jak sceneria do nowego sezonu Walking Dead.
  • Odpowiedz
@logitech07: nasi włodarze uważają inaczej. Dla nich tutaj nie ma bezrobocia, jest kolorowo a postawienie pod ratuszem tramwaju jest spoko a każdy kto ma inne zdanie to debil. Problemem nie jest też wyludnianie się Jeleniej Góry. GUS prognozuje, że w 2030 roku będzie nas mniej niż 70 tysięcy. Jest super, jest super, więc o co ci chodzi... Dobrze, że chociaż widoki i okoliczne tereny rekompensują smutną rzeczywistość.
  • Odpowiedz