Wpis z mikrobloga

W tym sezonie postanowiłem grać wyłącznie zaryą (chyba że ktoś zrobi instalocka) i muszę stwierdzić, że chyba nie istnieje postać bardziej nadająca się do carriowania teamu (zna ktoś jakiś dobry polski odpowiednik?). Nie dość, że bardzo łatwo jest mieć 4 medale (łatwiej niż dobrym dpsem) i nie trzeba mieć bóg wie jakiej celności, to jeszcze można naprawiać głupie błędy graczy z drużyny, jak na przykład bezmyślna solo szarża we wroga itp. No i jej ulti, które robi grę.
Najtrudniej było wyperswadować DPSom, że nie mam zamiaru użyć ulti, póki wrogi zen żyje.
2599->3022, 40 meczów, 62% win ratio.


#overwatch
Pobierz Kliko - W tym sezonie postanowiłem grać wyłącznie zaryą (chyba że ktoś zrobi instaloc...
źródło: comment_ODORQJirf4SvomPvS0PxRTVeCi0xX1RR.jpg
  • 20
@ludendorf:
A, no i jak gram swoimi ulubionymi postaciami (tzn hanzo, mccree, lucio), to gengo na mnie leci. Zaś gdy gram zaryą, to ode mnie ucieka. A gengo umie #!$%@?ć, oj umie <3
@Kliko: Ja mam drugie konto i nieporównywalnie większy rank od tego na pierwszym. Też dzięki graniu Rosjanką. Na pierwszym gram lige i qm, trenuje i kompletnie nie przejmuje się, że przegrywam. Na 2 gram tylko tym czym chce (Czyli głównie Zarya i Kapelutkiem) Wychodze na tym zdecydowanie lepiej niż "dostosowując się" do teamu (gdyż większość i tak chce grać DPSami). Co bierzesz zamiast Rosjanki jak Ci wcześniej wybiorą? Wychodzisz? :)
@Obserwer:
Mccreego biere. A jak jest już komplet dpsów, to co tylko trzeba.

Wychodze na tym zdecydowanie lepiej niż "dostosowując się" do teamu

Jest takie fajne angielskie powiedzonko, "jack of all trades, master of none".

Moim zdaniem najlepiej jest sobie wybrać 2-3 postacie i nimi ćwiczyć.
@Kliko: Ja znam polskie "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego". I nie jest to jakieś mocno egoistyczne. Tylko wraz ze mna wygrywa też cała drużyna. A, że muszą pocierpieć i zagrać czymś innym w zamian za wygraną: "win-win situation". A na temat wychodzenia z Elo hell i tego jak się wygląda gra tej samej osoby na dwóch kontach zrobie osobny wpis wraz z całą analizą. Po to uważam