Wpis z mikrobloga

866 - 8 = 858
Heroes Chronicles - Masters of the Elements [Chapter 3] | S + M + L | 130% | Tower | Tarnum

Trzecia już odsłona perypetii Tarnuma, tym razem jako czarodzieja prosto z Bracady.
Tradycyjnie większość map to Ski i Mki, więc dużo roboty nie ma. Bywały nawet mapki, gdzie w 1 tygodniu eliminowało się wroga, by spokojnie skompletować cel misji (np oflagowanie generatorów potworków). I ponownie tak samo bohater oczywiście staje się bardziej potężny z mapy na mapę, czego nie można powiedzieć o wrogach. Całkiem miło grało się do 5 misji, gdzie miałem wszystkie księgi magii, a później został zabrane ( ͡° ʖ̯ ͡°) , więc trzeba było szukać czarów po zamkach. Późniejsze mapy był o tyle łatwe że zdobyłem Armageddon, a mając kule +50% obrażeń od ognia, działało to zacnie, mimo iż moim przeciwnikiem były Confluxy. Ostatnia misja jest też zaskakująco prosta, mamy 3 zamki, i przeciw nam 4 władców żywiołów złączonych w sojuszu. Wystarczyło uderzyć głównym bohaterem na władcę ziemi fenixami, zaś drugim bohaterem wojskami które dostarczyła Bracada na władce powietrza. Będą w posiadaniu miejskiego portalu zakończyłem mapę dość szybko. Szczególnie że wrogowie posiadają tylko po 1 zamku. Na screenie słabe wojska, nawet nie chciało mi się ich uzupełniać, bo i tak wrogowie nic mi nie mogli zrobić.
Aha, i ponownie mamy tu bardzo denerwujący element. Nie mamy swobody w wyborze skilli, pozornie jest on zawsze, ale gra nie dam wybrac tego czego chcemy. Jak? Losując to co musimy zebrać, a jeśli masz np 4 skille i 4 wolne sloty, a nie posiadasz skilla który *musisz* mieć to pokaże Ci okno awansu bohatera tylko z JEDNYM skillem do "wyboru". Oj rzuciłbym za to klątwę na scenarzystę! :<

Tradycyjnie saviki z poszczególnych misji: https://megawrzuta.pl/download/b07d8f657f38c04f86097056dec5d2ac.html

#tysiacmaph3
Pobierz ChaotycznyZly - 866 - 8 = 858
Heroes Chronicles - Masters of the Elements [Chapter 3...
źródło: comment_mRewVCgzGBBycwttw9mOJOJek3kAV6gC.jpg
  • 1