Wpis z mikrobloga

@kicek3d: @blackdog: hahah ;DDD Mój tata to świr i zbudował sobie pojazd roweropodobny, napęd nożny, dwa silniki eektryczne, full wypas ;D I jeżdżą sobie tak po świecie ;D A że jeżdżą, to robią córce reklamę ;D

Ale mnie rozbawiłeś tym zdjęciem, nawet nie wiesz;D
  • Odpowiedz
@8Dawid88: tak ;DDD Z przodu jest siedzenie, wygodne, pedały do machania nogami, regulowana kierownica, a zaraz z tyłu jest drugie siedzenie dla mamy, żeby siedziała i nic nie musiała robić <3
  • Odpowiedz
Z przodu jest siedzenie, wygodne, pedały do machania nogami, regulowana kierownica, a zaraz z tyłu jest drugie siedzenie dla mamy, żeby siedziała i nic nie musiała robić <3


@Khaleesi: to jest najbardziej urocza rzecz, jaką w tym tygodniu przeczytałam ()
  • Odpowiedz
@szatniarka: czasem ma swoje odpały, to prawda ;D

@anas_lex: nabijaliśmy się, że trzeba agamę na maskę przykleić, jak jaguar ;D mamy fajneg gumowego węża, który będzie do tego pasował ;D

@Nightshade: nie aż tak, jak się wydaje ;D Mama powiedziała, że nie będzie pedałować, bo jej się nie chce i nie i już, a tata chce, żeby jeździli razem, więc trzeba było pokombinować ;D
  • Odpowiedz
nabijaliśmy się, że trzeba agamę na maskę przykleić, jak jaguar ;D mamy fajneg gumowego węża, który będzie do tego pasował ;D


@Khaleesi: gumowego węża to na żyłce tak ze 3m za rowerem niech tata ciągnie - jak będzie jechał to ludzie będą uciekać w popłochu, reklama na zawsze utkwi w ich głowach :) i sukces murowany :)
  • Odpowiedz