Wpis z mikrobloga

konto na wypok mam 5 lat i 8 miesięcy. Radko kiedy się udzielam, ale często czytam / oglądam.
W sumie to już nocna, ale kij to - i tak spróbuje. Stawką całego zadania: usuń konto.
Zadanie: Imię dla przyszłej, jeszcze nie narodzonej córeczki.
Zasady: propozycje imion w komentarzach, po 24 godzinach ankieta 10 propozycji imion z największą ilością plusów. Później (po ogarnięciu) ankieta kolejne 24h (jeszcze nie wiem jak ale się dowiem). Imię wylosowane w ankiecie wygrywa.
Nagroda: zdjęcie dzidziusia, z logiem wypoku i wszystkimi nickami glosujących na to imię, oraz oczywiście aktem urodzenia wraz z imieniem. Jeśli nie - usuwam konto.
Wyjaśnienie: krótko - od ponad 3 miesięcy nie potrafię dojść z własnym różowym co do zgody do imienia naszego drugiego dziecka (pierwsze to Wojtek - obecnie 2,5 roku).
Zaczynamy !!


tag do obserwacji: #rustuwybiera
inne tagi: #wykopzabawa #ankieta #dzisius #wykop

ps + dla @Nastruj
  • 16
  • Odpowiedz
@Nastruj: nie głupie. Ja tylko prosty elektryk od wysokich napięć jestem. Trzymam kciuki za propozycje. Jak nie wypali, zawsze mogę usunąć konto.
POZDRAWIAM
  • Odpowiedz
@iLovePierogi: społeczność wykopu nie raz udowodniła, że jest coś warta. Wiec czemu by i nie teraz. Nikt nic na tym nie straci. Co najwyżej jak wygra TANIA albo DŻESIKA to usunę konto. A że nikim znaczącym nie jestem, to to tylko zwykła rozrywka. Liczę jednak na rozsądek.
  • Odpowiedz