Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #wlosy #uroda #fryzura #fryzjer #wlosyboners #kosmetyki:

Nie mam włosów ani całkiem prostych ani całkiem kręconych, bardziej takie falowane, a jak dobrze uczeszę to lekko pofalowane.
Nie wiem czy to kwestia żywienia, genów, czy jednego i drugiego, ale mój cel to mieć prostsze włosy, a w zasadzie proste.
Póki co używam pomady do włosów, która te włosy jakoś formuje, ale myślę że może istnieje jakiś preparat w płynie którym można włosy spryskać, uczesać i włosy staną się proste.
Czy znacie taki preparat?
Wiem że są preparaty które prostują włosy, ale po przejechaniu prostownicą, a ja mam włosy ok. 4cm i będę trochę je jeszcze hodować, ale bez przesady tj max 8-10cm.

Proszę o rady i informacje na temat kosmetyków sprawiających że włosy stają się proste.
  • 2
@blahkcat: Nie znam niczego co mogłabym polecić z czystym sumieniem. Jak się domyślam jesteś mężczyzną, dlatego osobiście uważam, że zupełnie proste włosy wyglądałyby dziwnie i trochę naturalnych fal jest spoko o ile układają się sensownie. W takim wypadku proponuje raczej uczesać je kiedy są wilgotne, pozostawić do wysuszenia, a następnie zabawa z żelem lub gumą