Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Prokurator1990
@krojcol
@Nhfg45fffgg w Kopenhadze miałem tylko wsiąść na żaglówkę i popłynąć do gdanska. Okazało się ze moja łajba utknęła w aalborg i musze się do nich dostać albo czekać. Stop odpada bo zaraz dołączy do nas starsza kobieta z załogi której nie znam i zakładam ze nie będzie chciała jechać stopem. Czy wam trzeba ze wszystkiego się tłumaczyć żebyście nie #!$%@? w komentarzach?
@CCTVm8 jak napisze ze
  • Odpowiedz
  • 3
@lukmar No generalnie wydajesz kase tam a nie w Polsce, po co to przeliczasz ? Ja Place za mieszkanie 6000zl miesiecznie, ktos into tanie mieszkania ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@krojcol dlatego napisałem ze stop odpada żeby nie musieć pisać całej historii. Dobra Ty akurat jako jedyny sensownie odpisałeś.
Dałem carpooling w tagach z nadzieją ze ktoś zna jakieś duńskie blablacar na przyklad
  • Odpowiedz
@lukmar: Rozumiem, ale to kurcze trochę nie fair , bo jak mówisz miałeś tygodniowy rejs opłacony, Ty jesteś na miejscu z którego oni mieli Cię zgarnąć, a nagle wychodzi na to, że musisz z niekoniecznie swojej winy ponosić dodatkowe koszta i to całkiem niemałe. Pewnie naiwna jestem, ale nie powinni oni Ci zagwarantować transportu do Aalborg?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sweet_sensations no to to swoją drogą. Cały czas jestem w kontakcie z kapitanem i na pewno nie poniosę sam całych kosztow. Poza tym rozumiem gościa bo ten postój nie jest z jego winy (most w aalborg jest remontowany o czym nie było nigdzie informacji) i teraz ma przez to zajebisty burdel bo w Kopenhadze miał zmienić załogę. Sam staram sie mu pomoc bo jest jednoosobową firma a ja jestem z natury
  • Odpowiedz
@lukmar: jeśli jedziecie jutro, to możesz jeszcze przejrzeć gomore.dk, czyli taki ich blablacar. Dobrze rozumiem, że cała załoga jest w Kopenhadze i wszyscy musicie się przedostać do Aalborga?
  • Odpowiedz