Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@komakow @phreaker @Bahupl normalnie 15$, ja dałem 11 i miałem 7% cashback. Są na alim, gearbeście, banggoodzie. Podrzucę dokładny model za jakąś godzinę/dwie. Zawołam plusujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Aaken_Van_Dyken @bous331 @HerrJacuch @komakow @phreaker @Stopa_Stefana Jest to Skone 9421 link do gearbesta z różnymi kolorami, ale na alim i banggoodzie też są.

@defoxe: Nie śmierdząca, ale szlufka przy nadmiernej eksploatacji się minimalnie skruszyła. Pasek chyba 24mm, więc coś dobiorę wkrótce.

@d_k_: XD watchboners/zegarkiboners to chyba tagi do ładnych zegarków. Ani cena ani historia dopisana przez producentów nie zmieni wyglądu zegarka. Nie neguję, że Antoni robi dobry content, ale to
  • Odpowiedz
@support: Zajebiste zegarki, to byly tutaj wklejane kiedys. Teraz polowa postow to prosby o polecenie sikorka do 400zl, albo zdjecia jakiegos gowna z Chin, ktore kupil jakis random Mirek, bo prawdopodobnie nie bylo go stac na nic lepszego (to nie obraza, to normalne i pospolite) i tak sie tym jara, ze chce sie nim tutaj pochwalic.
  • Odpowiedz