Wpis z mikrobloga

Ale mam ubaw z pisowskich trolli i pożytecznych idiotów dojnej zmiany. Mają coraz trudniej bo #dojnazmiana im nie pomaga i coraz częściej wychodzą na durni broniących reinkarnacji PZPR.

Zaczyna się więc u niektórych znany motyw wypierania. Na szczęście internet ma dobrą pamięć i trolle muszą mocno się napocić by nie było czuć wazeliny :D

Dojną ojczyznę wróć nam Panie

Wazelina level PIS

#polityka #neuropa #4konserwy #misiewicze
Pobierz P.....n - Ale mam ubaw z pisowskich trolli i pożytecznych idiotów dojnej zmiany. Mają...
źródło: comment_U4wDQhLnhQ6PfuG5NSaBZ9nC7ocsAKlv.jpg
  • 20
@Pliskin: spłycanie takich nastrojów na wykopie i elektoratu jakiejś partii jest prostackie. Wychodzisz z założenia, że jeśli ktoś zagłosował na jakąś partię albo zaaprobował jej jakieś działania, to teraz będzie bezkrytycznie bronił wszystkich nieuczciwych akcji tej partii albo wszystkiego się wypierał. Może jestem jakiś dziwny, ale potrafię widzieć dobre dobrezmiany i #!$%@? dobrezmiany
@ediz4: modły do JE W.Cz. Króla Europy Donalda "Wielkiego" Tuska to przecież w głównej mierze ironizowanie, które się zaczęło kiedy wyznawcy PiSu zaczęli zarzucać każdemu kto nie popiera Pisu popieranie Platformy. podszyte zauważaniem że Tusk to nie był jednak szatan pijący krew noworodków ale w niektórych aspektach sprawny polityk, ale jednak głównie ironizowanie.
@Pliskin: przecież kto by nie rządził to zawsze tak samo, nepotyzm kolesiostwo i #!$%@?, ważne żeby przy okazji jak najmniej nie #!$%@?, kogokolwiek by w tym momencie nie wybrał będzie to samo