Wpis z mikrobloga

Dziś się zorientowałem że 4 dni temu osiemdziesiątka miała 25 urodziny () To co, żółte tablice? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe czy w Polsce już jakaś B4 lata na żółtych, produkcja szła od sierpnia 1991. Jakby to nie kosztowało pół tego co za samochód dałem to może i bym na serio rozważył, zwracałoby uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #youngtimer #audi80 #zolteblachy #urodziny
TypowyPolskiFaszysta - Dziś się zorientowałem że 4 dni temu osiemdziesiątka miała 25 ...

źródło: comment_MupTMKeYU7MLev7KMFWfKXit5ViLr7RE.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@wysuszony 80 w sumie łatwo kupić bo: nie rdzewieją, seby ich nie katują i nie wieśniaczą, konstrukcję mają maksymalnie prostą i niezawodną. Tam pierwsze co się #!$%@? to takie rzeczy jak wyposażenie dodatkowe, elektryka, wnętrze, boczki, nawiew, wskaźniki itepe, bo silnik, blacha, zawieszenie to jest #!$%@? majstersztyk długowieczności. Jedną taką oglądałem co gość po kosztach złomu chciał sprzedać bo wyglądała jakby z planu filmowego madmaxa wróciła, ale jak się odpaliło i
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta:

zawieszenie to jest #!$%@? majstersztyk długowieczności


to ładnie pojechałeś ;D tam się zawieszenie #!$%@? jak Sasha Gery, albo nawet i lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) może jeżdżąc na 15" tego tak nie odczujesz bardzo, ale na 17" co chwile są końcówki drążków do wymiany albo inne łączniki stabilizatorów, bo coś puka, bo coś stuka ^^
  • Odpowiedz