Wpis z mikrobloga

Kupon w #geekbuying do wykorzystania na zakupy powyżej 200$ ( działa niestety tylko na produkty nie w promocji)
-$10 = 10$ORDER200

Natomiast w #everbuying

Homtom HT17 Pro 5,5-cali 2GB\16GB za 77.88$ czyli 300 PLN ! ( z programem GA nawet mniej)
Link

Link bez ref :


Ciekawa oferta jest również #gearbest

Xiaomi Redmi PRO 32GB Kuponem GB4GMI za 221.99$ (a z programem GA jeszcze taniej):
jeśli ktoś woli #aliexpress to u goldiego jest nawet ciut taniej $219.99

Link bez ref :


Zapraszam również do obserwacji tagów #sephot oraz #promoboy, tylko ciekawe promocje z różnych sklepów, bez spamu ;) lub FB.

#homtom
  • 22
@sephot: A wersję HT17 bez Pro dzisiaj o 11 dostaniemy bez problemu za 59.99$ na Everbuying.
HT17 Pro miałem i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Fajnie leży w dłoni i jest lekki. Zdjęcia znośnej jakości. Nie wiem jedynie jak bateria trzyma - bo w HT3 była tragedia.
@widmo82:
HT 3pro :
MTK6735 1.0GHz

HT17 Pro:
MTK6737 1.3GHz
17 pro ma mocniejszy, nowszy procek i oczywiście Android 6.0 ;)

@kibiklops: Wiem ale uznałem to za niewarte wspomnienia info, za te 17$ więcej, mamy mocniejsza wersję , wydaje mi się że nie ma sensu tu oszczędzać.
@kibiklops: Tak, ale przegladałem przed chwila inna skrzynkę pocztową i tam podobne info przyszło wczoraj. Trochę dziwne. Chyba kiepski system pocztowy maja albo sobie nie radzi z wysyłaniem tego.
@sephot: Ten ich system pocztowy jest jakiś powolny - ja zawsze dostaję dzień później niż pojawią się jakieś informacje na Wykopie o promocji - później się zastanawiam skąd wiecie o tych promocjach :P
@sephot: Trzeba liczyć się z VATem w przypadku HK-2? A jak z gwarancją? Bo zainteresował mnie ten HT17 Pro ;)
HOMTOM HT17 Pro vs. THL T9 Pro 4G - taki mam dylemat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dettz: Teoretycznie telefony maja praktycznie takie same parametry, procek/bateria/wyświetlacz. THL wydaje się mieć troszkę lepszy aparat. Więc wybór to raczej subiektywny punkt widzenia, czyli bież który ci sie bardziej podoba. HomTom ma chyba lepsze community, ale nie jestem pewien.

Co do vat, niestety ale przy wysyłce zawsze ryzykujemy vat, chyba ze mozna ubezpieczenie wykupić. Tu takiego nie ma , masz jakies 80% na to że zapłacisz ;).
@dettz: Gearbest ma i realizuje gwarancje, chociaż kiedy przychodzi o zwrot pieniędzy to strasznie kombinują podając różne powody by jednak całej sumy nie wypłacić. Ale naprawiać naprawiają.
na aliexpress jest homtom ht17 pro za niecale 90 dolcow z niemiec dhl w 2 dni, bez vatu oczywiscie, mysle ze warto dolozyc 10 dolcow i miec telefon kurierem bez dodatkowych oplat