Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk piłkarstwa. Mój mieszkania #!$%@? jakimiś przeglądami sportowymi i innymi skarbami kibica la liga. Ale nie to jest najgorsze, w swoim 11 letnim życiu chociaż raz musiałem natknąć się na jakąś piłkę do gały, on kupuje wszystkie piłki z lig najwyższych, tylko że piłek premier league nei kupuje, zawsze mi mówiąc > nie oglądaj premier league, tam są same dziady, tylko la ligę oraz ekstraklasę
XDDDD
Najgorzej to jest przy niedzielnych obiadach, co tydzień mówi o jakiejś organizacji FIFA i się nakręca i #!$%@? hurr durr co za fifa #!$%@? #!$%@? ciagneli jednego 17 latka do rezerw a ci banuja im transfery co za banda #!$%@? XDDDDDDDDDD
ó
Gdyby mnie wzięli na rękę do wszystkich piłkarzy, to bym im tak #!$%@?ł, że by za #!$%@? latali a nie za piłką

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na jakąs legie w drodze wyjątku. Super prezent bulwo

no i pojechaliśmy tak na jakas ulice łazienek i wchodzimy tam a tu stoimy dwie #!$%@? godziny, bo ten stary dziad (raczej czy stary? urodził się w 89) nieogarnia neta (do czasu, później popełniłem mały bląd, ale to potem powiem) i zamaist kupić tego w necie to #!$%@?, ale spoko wchodzimy już na 5 minut przed emczem a ten płacze > hurr durr nie obejrzałem rozgrzewki nie bede wiedzial jak bedzie bronic puciak czy tam inny kuciak XDD
ale no ok spoko ale najgorsze było, że tego meczu nie dało się oglądać, bo co chwilę przychodzili ci starzy #!$%@? ludzie, i witali go czesc oskar co u ciebie kochanie i sie calowali po rekach
tak #!$%@? mezczyzna z mezczyzna po rekach ale #!$%@? juz
najgorzej jest jak jest la liga, ciagle hurr durr cicho badz Oksamenty (tak #!$%@? tak ten debil wymyslil ze bede miec na imie) bo musi zobaczyc ile ronaldo strzeli bramek i później on to notuje i wysyła na emaila przeglądu sportowego mysląc że go wezmą na dziennikarz i będzie pisał ile ronaldo strzelił bramek z głowek itp XDDDDDDDDD

a teraz coś o tym necie, to ja myśląc o tym aby zaoszczędzić hajs postanowiłem pokazać mu internety, ale to była głupota
na początku jak on się uczył go obsługiwać to dostałem szlaban bo po 10 minutach komputer ma tryb uśpienia i on myślał że ja nie chcę aby on tego przeglądał i blokuję komputer że trzeba mieć dna palców na klawiaturze taki sam jak ja XDDDD
a później coraz gorzej, znalazł on jakąś stronkę jak wyjeb.pl czy wykop, chyba jakaś sportowa
i zaczął tam #!$%@?ć głupoty > tylko #!$%@? oglądają premier league albo > co ty #!$%@? #!$%@? tylko real a nie jakas barcelona zamkinij morde frajerze
i później najgorsze było to, jak poznał kursy u bukmacherów i zaczął obstawiać ekstraklasę biorąc kredyty w chwilówkach i jakieś osły oczerniały go że to wykupywał XDDD

  • 2