Wpis z mikrobloga

Hejo,
Kupiłem wczoraj V tier amerykańskich niszczycieli (Nicholas?)
Zasadnicze pytanie jak tym grać :D Torpedy z zasięgiem 4,9 km to jakiś żart, tym bardziej w moich noobowskich rękach :)
Na razie próbuję walczyć z innymi niszczarkami czy krążkami, nękam pancerniki HE ale czy tak to ma wyglądać? :)

#wows #worldofwarships
  • 5
@wuju84: Wiem że ruskie to nie jankeskie, ale też mają mniejszy zasięg torped niż wykrywania, więc nie można torpedować z ukrycia.
Chować się za skałkami, i robić zasadzki.
Niszczyć inne dd.
Wpadłem ostatnio na ciekawy pomysł - podpłynać na skraj wykrywalności, pod odpowiednim kątem do krążownika i walić AP. Planuje to przetestować w najbliższym czasie, może coś z tego będzie.
@wuju84: Jeden z najlepszych okrętów w grze. Naucz się używać dymu. Na tym tierze nie ma radarów więc możesz wszystko. Torpedy to nie jest twoja główna broń.

Wiem co mówie bo jak ostatnio patrzyłem byłem w top 10 serwera europejskiego na tym cudeńku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wuju84: Sposób jest wiele. Zwalczanie wrogich DD, atak torpedowy zza wyspy ale też dołączenie się do walki pancerników czy atakowanie ich z przeciwnej burty wtedy musimy przejmować się artylerią dodatkową. Masz jeszcze dym. Na piątym tierze łatwo jest też czasem zaatakować frontalnie pancernik bo czasem taki typek płynie sobie wcelowany 15 kilometrów dalej i nie zauważ że niszczarka do dupy mu się dobiera.